2733
2739
بچه دار شدین من خیلی نگران آینده پسر هام هستم میترسم طرف مقابلشون هم تالاسمی داشته باشه

بله عزیزمم بچه دار هم شدیم و الهی شکر مشکلی نداره.

از همون دوران عقد تا زایمان تحت نظر پزشک بودم.

سلام من نرگسم🌱🕊🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزمم. الهی شکر پسرم مشکلی نداره. از همون دوران عقد تا زایمان تحت نظر پزشک بودم.

خدا روشکر خدا نگهش داره برات عزیزم🌹

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
2731
بله عزیزمم بچه دار هم شدیم و الهی شکر مشکلی نداره. از همون دوران عقد تا زایمان تحت نظر پزشک بودم.

خدارو شکر انشالله همیشه سالم باشه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2740
متخصص ژنتیک چی گفت؟

من بعد از بارداری فهمیدم تالاسمی دارم در واقع هیچ کدوم از خانوادم ندارن فقط من مبتلام فقط از شانسم همسرم درگیر نبود موقع ازدواج ازمن آزمایش خون نگرفتن

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2706