2752
2734
عنوان

تحلیل طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام شما راجع به نصب ویندوز ۱۱ اطلاعات دارید؟میخوام ویندوزم رو ارتقا بدم لینک ها رو دانلود هم کردم ا ...

اول اگه اطلاعات مهمی در درایو سی دارید بکاپ بگیرید

دوم اگه ویندوز فعلیتون ۱۰ هست و در قسمت آپدیت اعلانی اومده که به وین ۱۱ ارتقا بدید از اون قسمت اقدام کنید

سوم اگه نیومده باید اول سخت افزار برسی کنید که آیا میتونه وین ۱۱ رو ساپورت کنه یا نه

برای اطلاعات بیشتر در گوگل سرچ کنید

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
اول اگه اطلاعات مهمی در درایو سی دارید بکاپ بگیرید دوم اگه ویندوز فعلیتون ۱۰ هست و در قسمت آپدیت اع ...

سلام ممنون از پاسخگویی تون. متاسفانه پردازنده لپ تاپم با شرایط ویندوز ۱۱ سازگار نیست و نمیتونم ویندوز جدید پیاده کنم رو لپ تاپ🙏

سلام ممنون از پاسخگویی تون. متاسفانه پردازنده لپ تاپم با شرایط ویندوز ۱۱ سازگار نیست و نمیتونم ویندو ...

شدنش که میشه منتهی یکم سخت تر هست آموزشش رو در گوگل ببنید

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای

سلام

عذر میخوام مزاحم میشم

شما کانال یا پیجی رو میشناسید که اطلاعات و تحلیل و احیانا سیگنال بده؟ ترجیحا ارز دیجیتال و بعد از اون بورس ایران

من هرکانال و پیجی رو که میبینم بنظرم اطلاعاتشون ناکافیه و فقط دنبال جذب عضو هستن. نمیتونم اعتماد کنم

سلام عذر میخوام مزاحم میشم شما کانال یا پیجی رو میشناسید که اطلاعات و تحلیل و احیانا سیگنال بده؟ ت ...

در تلگرام پر از کانالهای تحلیل و سگنال دهی هست ولی هیچ کدوم مناسب نیستند

ماهی میدن به شما ماهی گیری یاد نمیدن

در سیگنال گرفتن هم سود هست هم ضرر

بهتره خودتون یاد بگیرید هرچند آسون نیست