2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواهرم مینوره ولی هنوز آزمایش ندادن نمی‌دونم شوهرش هست یانه

اگه همسرش نداشته باشه مشکلی نیست منم دارم همسرم نداره ولی پسرام مینور هستن

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
بچت همه چی ش عادیه؟من دارم همسرم نداره بچه هام نمیدونم

بله کاملا عادیه،یه دختر نوزده ساله،بسیار باهوش،قد بلند،هنرمند،خدارو شکر مشکلی نداره فقط باید همیشه فولیک اسید بخوره

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
آزمایش ژنتیک دادیم و بعد از اون گفتن می تونید ازدواج کنید. برای بچه دار شدن هم تحت نظر پزشک بودم.

بچه دار شدین من خیلی نگران آینده پسر هام هستم میترسم طرف مقابلشون هم تالاسمی داشته باشه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

منم مینورم شوهرم سالمه 

پسرم مثل خودم مینوره دکتر گفت نمیتونه با مینور ازدواج کنه

نگران آینده شم ی وقت عاشق مینور نشه دلش بشکنه😥

درخواست دوستی 🚫  گفتند ایام جوانی چه قشنگ است! غم هاو شب و شاپرکش قسمت ما شد...
2706