2733
2734
عنوان

درمان وسواس فکری.😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3293 بازدید | 156 پست
باید تمرین کنی.اینارو تکرار کن تو مهمونیام تمرین کن و احوالمرسی ایشالله خوب شی خواهش میکنم🌹

عزیزم یه مشکل دیگه هم دارم اینه که تصمیم گیری برام خیلی سخته حتی برای کوچیک ترین مسائل مثلا مسافرت که میخوایم بریم نمیتونم انتخاب کنم چی ببرم همیشه یه چمدون لباس میبرم و هیچکدوم استفاده نمیشه یا برای بیرون و مهمونی نمیتونم لباس انتخاب کنم و تمام مدت مهمونی میگم نکنه لباسم مناسب نباشه 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
عزیزم یه مشکل دیگه هم دارم اینه که تصمیم گیری برام خیلی سخته حتی برای کوچیک ترین مسائل مثلا مسافرت ک ...

باید واسه مسافرت لیست بنویسی منم همینکارو میکنم همیشه.چیزایی که میخوای رو بنویس رو کاغذ و تک ب تک برشون دار.اول فک کن ببین اونجا چه دمایی داره.بعد طبق اون لباس بردار

یا واسه مهمونی ببین مهمونیتون خودمونی هست یا اشرافی و طبق اون تصمیم بگیر چه لباسی مناسبه.باید اول شرایطتو بسنجی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید واسه مسافرت لیست بنویسی منم همینکارو میکنم همیشه.چیزایی که میخوای رو بنویس رو کاغذ و تک ب تک بر ...

لیست مینویسم ولی خب تو انتخاب لباس مشکل دارم

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
لیست مینویسم ولی خب تو انتخاب لباس مشکل دارم

اره اول ببین مهمونیتون در چه سطحه.بعد لباسایی ک بدرد اونجا میخوره رو جدا کن.بعدشم به قلبت گوش کن ببین مثلا رنگ کدومشو دوس داری.یا از خانوادت نظر بگیر تا بهتر بتونی تصمیم بگیری.ولی من فکرمیکنم اینکه نمیتونی تصمیم بگیری بخاطر عدم اعتماد بنفسته.اون تمرینارو تکرار کنی انشالله خوب میشی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731
اره اول ببین مهمونیتون در چه سطحه.بعد لباسایی ک بدرد اونجا میخوره رو جدا کن.بعدشم به قلبت گوش کن ببی ...

مرسی گلم تا دو سه هفته دیگه میام خبرشو بهت میدم ❤

مرسی گلم تا دو سه هفته دیگه میام خبرشو بهت میدم ❤

باشه عزیزم😘

سلام عزیزم اگه بیشترین مشکلت نجس پاکیه  زنگ بزن مشاوره دینی و. سوال کن  دین انقدرها هم ک ...

سلام عزیزم، انقدر ب ۰۹۶۴۰ مرکز پاسخگویی ب سوالات شرعی زنگ زدم دیگه روم نمیشه زنگ بزنم و سوال کنم

دوست دارم خودمو بکشم   ب صاحب این ماه قسم مثله مردها نیم خیز میشم   رون هام ب هم نزدیک میشه ادرارم میریزه

تا خودمو میشورم میرم روشویی   دوباره برمیگردم میشینم سر کاسه

ادرارم تموم نمیشه😭😭😭😭😭😫😫😫😫😫

شما بگو چه خاکی برسر م بریزم؟ 

۱۲ ساله انقدر پیش ارولوژ رفتم  دیگه بریدم      پیش متخصص طب سنتی رفتم    زالو   باد کش   حجامت    الکترود   واقعا بریدم

ب خدا قسم  گلم   من وسواس ندارم    بیماریم درست بشه 

وسواسم هم درست میشه

کمکم کن خواهری

سلام عزیزم، انقدر ب ۰۹۶۴۰ مرکز پاسخگویی ب سوالات شرعی زنگ زدم دیگه روم نمیشه زنگ بزنم و سوال کنم ...

تمرینات کگل برای سفت کردن عضلات کف لگن رو از گوگل سرچ کن انجام بده 

انشاالله مشکلت حل بشه🌹🌹🌹

من جديدا خيلي افكار مني مياد سراقم 

هي ميگم نكنه همزاد دارم ب مرگ عزيزانم فكر ميكنم

كار خوبي كه كردن رو هي منظور ميگيرم يا مثلا فكر ميكنم كارشون بده هي با خودم جنگم ميگم نه كارشون بد نيست ولي افكار منفي خيلي سراقم ميان 

ب هرچيزي هررفتاري كه باشه خيلي فكررميكنم

وسواس دارم؟

من انگار به همه شک دارم  خیلی فکرای منفی میکنم فکر میکنم همه میخوان به من آسیب بزنن و حالمو خر ...

نباید بترسی.تمرینایی ک گفتم تو صفحات قبل رو انجام بده.تو صفحه ۱ و ۲ هستش . بعد اگر سوال داشتی درخدمتم

[QUOTE=157707879]تمرینات کگل  مرسی عزیز یعنی عضلات لگن ام مشکل داره؟ اخه زایمان طبیعی نداشتم ...

ممکنه مشکل داشته باشه ربطی به زایمان طبیعی نداره منم زایمان طبیعی نداشتم ولی با یه عطسه احساس ادرار دارم که بخاطر شل بودن عضلات کف لگن هست