2737
2739
عنوان

درمان وسواس فکری.😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3271 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@کیمیییااا    

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731
خوندی عزیزم؟

عزیزم یه جورایی مشکل من فرق داره میتونم تو خصوصی بهت بگم؟

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ببین من وسواس فکری همراه با عذاب وجدان دارم میتونی کمکم کنی دوستم؟خیلی دارم عذاب میکشم خییییلی

منم مثل توام یه حرفی به یکی میزنم صد بار فک میکنم که چی گفتم... حالا اون آدم چجوری فک می کنه؟؟ طرفم ازم ناراحت شده یا نه؟؟ و هزار جور فکر دیگه... خلاصه خیلیا بهم میگن ارومم ولی من از درون آشوبم واقعا.... دختر خاله من برای مشاوره ازدواج رفت پیش خانم دکتر المیرا علیجانی..راضی بود منم می خوام برم برای این وسواس های فکریم... بعضی موقع ها صبح که از خواب بیدار میشم احساس می کنم هنو خسته ام انقدر که فکر می کنم