2733
2734
عنوان

درمان وسواس فکری.😊

| مشاهده متن کامل بحث + 3271 بازدید | 156 پست

من بی خیال فکری ام، کلا دنیا واسم مهم نیست،آدمای توشم البته بیشترشون مهم نیستن.

اینم یه جور مشکله ؟؟؟؟؟

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
من بی خیال فکری ام، کلا دنیا واسم مهم نیست،آدمای توشم البته بیشترشون مهم نیستن. اینم یه جور مشکله ؟ ...

دربعضی مواقع بله.اگر واقعا هیییچ چیز براتون اهمیت نداره و مشکلتون حاده ممکنه اختلالتون دقیقا برعکس وسواس فکری باشه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه منم کمک کنی وسواس فکری عملی دارم

حتما عزیزم

یخخورده بیشتر توضیح بده.مثلا رو پاکی و تمیزی حساسی؟

یا ابی ک مصرف میکنی همیشه باید سرد باشه؟

اینطور چیزارو بگو

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731
دربعضی مواقع بله.اگر واقعا هیییچ چیز براتون اهمیت نداره و مشکلتون حاده ممکنه اختلالتون دقیقا برعکس و ...

حالا که فکر میکنم حداقل کرونا برام مهمه،

قصدم بیشتر شوخی بود

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
درمان وسواس عملی چیه میدونی؟  وسواس ب پاکی نجسی

پاکی نجسی خونه یا مثلا خودتون؟ درچه حده اختلالتون؟

حتما عزیزم یخخورده بیشتر توضیح بده.مثلا رو پاکی و تمیزی حساسی؟ یا ابی ک مصرف میکنی همیشه باید سرد ...

ن رو پاکی نجسی نه

مثلا یه چیزی تو گوشیم چک میکنم چندین بار انجام میدم

مثلا بیو اینستامو عوض میکنم هی چک میکنم اشتباه نداشته یاشه

اگر صبور نیستی ؛ خودت را به صبوری بزن🌸🌱
عزیزم منم لایک کن من یه زن توزندگی شوهرم هست و باهاش در ارتباطه ولی همیشه شوهرم انکار میکنه و میگه ن ...

شما ۸۰ درصد حق داری نگران باشی.چه زنی؟ مثلا کارمند و همکارشون؟روابطشون در چه حده؟ شوهرتو درچه حد میشناسی؟

2740
ن رو پاکی نجسی نه مثلا یه چیزی تو گوشیم چک میکنم چندین بار انجام میدم مثلا بیو اینستامو عوض میکنم ...

ببین عزیزم

اول باید وسواس خودتورتبه بندی کنی.مثلا ب چک کردن بیو اینستات ۳ نمره بدی

یا به انجام دادن کاری بیش از حد ۱۰ نمره

اینجوری بهت کمک میکنه ک بهتر بتونی کنترلشون کنی.

دومین قدم اینه ک سعیوکنی انجامشون ندی‌.مثلا اگه مدام گوشیتو چک میکنی برای بار سوم میای چک کنی سریع بزارش کنار و بلافاصله ب یه کار دیگه مشغول شو.و اون محلو ترک کن.مثلا اگه تو اتاقتی گوشیتو بزار رو تختت برو تو هال.

چندمدت این کارو انجام بدی درست میشی

نتیجه رو بهم بگو😉

عزیزم منم لایک کن در به در درمانم

جونم عزیزم

بخون راهکار هارو هر سوالی داشتی بپرس جوابتو میدم😊

سختمه خیلی اذیت میشم😭

قطعا روزهای اول سختته.اما یکم ک بگذره عادت میکنی

بله ازاردهنده اس.اما باید باهاش بجنگی

هروقت تونستی انجامش بدی ب خودت جایزه بده.مثلا خوراکی مورد علاقت یا استراحت مطلق.

تا مغزت تشویق شه و عادت کنه 

اینو هم هرروز با خودت چندین بار تکرار کن و سعی کن خوب بهش فکر کنی : من چیزی برام مهم نیست 

اینو حداقل ۱۰ بار تکرار کن

سختمه خیلی اذیت میشم😭

درضمن زیاد ب خودت فشار نیار

روزهای اول کمتر اینکارو بکن

بعد ب مرور زمان بیشترش کن

2706