2733
2739
عنوان

گواهی بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 88 پست
نفهمیدم ولی بهتره بری منم شب زفاف اصلا ازم خونی نیومد باز خوبه گواهی داشتم وگرنه کلی حرف میومد پشت س ...

مگه خونارو باید به کسی نشون بدی؟؟؟؟؟به جزشوهر!!!

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
اینکه فضولن برای هر چیزی نظر میدن اون سری مامانش تو چشم من گفت رفتیم خونه جاری کسی نبود ظرف بشوره من ...

مثل جاریت رفتار کن ببین چقدر ازش میترسن اگه جلو شونو نگیری فردا به دستشویی رفتنت کار دارن میگن نگاه کن فلانی اینجوری میشاشه البته ببخشیداا😊😊

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچی نفهمیدم ولی ازینایی ک معاینه میخان متنفرم جهان سومی های....😡😡😡😡

عزیز دلم اینجا جهان سومه دگ ماهم توشیم مجبوریم من ب شخصه مادرم خودش گف بریم منم قبول کردم با مامانم و شوهرم رفتیم خانوادا شوهرمم خبر نداشتن شوهرمم گف نمیخاد ولی مامانم گف بریم رفتیم و از قضا دکتر هم گف ک حلقویه و خونریزی نداره احتمالش خیلی کمه اونجا بود ک گفتم خدا خیر بده مامانمو

مگه خونارو باید به کسی نشون بدی؟؟؟؟؟به جزشوهر!!!

تو خانواده شوهرم رسمه صبح خواهر داماد میاد خونی ک اومده رو میبینه و زنگ میزنه به نادر عروس و میگه مبارکه ولی همسرم دید خونی نیومد و اینا به خواهرش گفت من این مراسم و دوس ندارم و دستمال و اینا رو نمیدم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2731
واااای خدایا ... تصورشم چندش آور و زشت...

نه تازه ما رسم دستمال داریم اما شوهرم نذاشت کسی بیاد و دستمال ندادیم هر کسی یه رسمی داره تصورش چندش آور نیس کسی که پاک باشه هیچ تصور بیخودی از این چیزا نداره

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
منم خونریزی نداشتم شوهرمم راضی نبود برم میگفت من بدم میاد اما مامانم گفت بیا خودمون بریم برگه بگیریم ...

برای امضات میگم. 

اینجا تبادل نظره. اسمش روشه.

اگر دوست نداری درباره نظرت تبادلی صورت بگیره، بهتره یه وبلاگ بزنی و نظریاتت رو اونجا مکتوب کنی و قسمت نظراتش رو قفل کنی ک کسی هم نتونه جوابتو بده. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
عزیز دلم اینجا جهان سومه دگ ماهم توشیم مجبوریم من ب شخصه مادرم خودش گف بریم منم قبول کردم با مامانم ...

واییی اگه نمیرفتی برات حرف درمیاوردن

تو خانواده شوهرم رسمه صبح خواهر داماد میاد خونی ک اومده رو میبینه و زنگ میزنه به نادر عروس و میگه مب ...

الههیی!!چه کارخوبی کرده شوهرت

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
2740

چیزی که از همه بیشتر تعجب برانگیره در مورد گواهی بکارت اینه که چرا مادر داماد یا خواهر داماد از عروس میخوان!!!!؟؟

خب داماد باز خودش ب عروس بگه یه بحث هست اما به مادره چه واقعا مگه اون نقشی تو رابطه جنسی اینا داره:/

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
منم خونریزی نداشتم شوهرمم راضی نبود برم میگفت من بدم میاد اما مامانم گفت بیا خودمون بریم برگه بگیریم ...

دقیقا منم مثل شما خیلی خوبه اینجوری اگ ادم ب خاست خودش بره البته اینجوری غرور ادمم حفظ میشه خانواده شوهر ادمو مجبور نکنن ک بره

تو خانواده شوهرم رسمه صبح خواهر داماد میاد خونی ک اومده رو میبینه و زنگ میزنه به نادر عروس و میگه مب ...

افرین به شوهرت

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چیزی که از همه بیشتر تعجب برانگیره در مورد گواهی بکارت اینه که چرا مادر داماد یا خواهر داماد از عروس ...

🤣🤣🤣🤣🤣

نه تازه ما رسم دستمال داریم اما شوهرم نذاشت کسی بیاد و دستمال ندادیم هر کسی یه رسمی داره تصورش چندش ...

دقیقا عین ما ک مراسم دستمال و اینا رو شوهرم رد کرد و نشون نداد 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

آفرین... حالا اگه مرده دیگه ایی بود همه جا جار میزد که خون ندیدم

2706