2733
2734
عنوان

گواهی بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 88 پست

فقر فرهنگی😒

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه دوماه مونده بود به عقد من شوهرم رو دوست دارم ولی مامانش یکم فضوله وتوقع داره من تو عقد پاشم برم ...

عزیزم...خودت باش...شوهرتم توجیه کن...که تو خودتی و قراره با هم خوش باشین و زندگی کنین...قرار نیست همه رو راضی نگه داری...کسی خوشش نمیاد ...نیاد...بهش بگو...خانواده منم انتطاراتی ازت دارن...ولی من برای خیلیهاشون مجبورت نمیکنم...چون تو مدله خودتی...بزار منم مدله خودم باشم...قرار نیست با این و اون زندگی کنی...اونا حاشیه زندگیه تو هستن...فقط احترام متقابل...همین...نمیتونی همه رو راضی و خوشحال نگه داری و خودت ناراحت باشی...شما دو نفر قراره همه کسه هم باشین...پس این و اونو از توقعات و اهدافتون بزارین کنار..

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2731

نفهمیدم ولی بهتره بری منم شب زفاف اصلا ازم خونی نیومد باز خوبه گواهی داشتم وگرنه کلی حرف میومد پشت سرم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
من نفهمیدم چیشد  ولی من خودم معانیه ی بکارتو دوس دارم  وقتی ی دختر کاری نکرده باشه و از ...

منم خونریزی نداشتم شوهرمم راضی نبود برم میگفت من بدم میاد اما مامانم گفت بیا خودمون بریم برگه بگیریم طلا که پاکه چه منتش به خاکه خوب شد رفتم گفت خونریزی نداری 

یعنی دختر مم بزرگ بشه خودم بهش میگم بیا بریم که حداقل بدونیم اوضاع چطوره   

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
من خدا روشکر مادر شوهرم از این کارا متنفره یکی حرف گواهی و دستمال و این حرفها بزنه عصبانی میشه .به خ ...

خدا ازشون نگذره که پشتت حرف بد زدن

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
قاطی نوشتی الان مشکلت چیه

اینکه فضولن برای هر چیزی نظر میدن اون سری مامانش تو چشم من گفت رفتیم خونه جاری کسی نبود ظرف بشوره منم ,من دیگه پاشدم ینی مادرشوهرم منم اصلا محل ندادم .بعد گفتم من خونه کسی ظرف نمیشورم کسی هم خونه من نشوره

نه منظور کلی من اینه احساس میکنم برای هر چیزی نظر میدن بعد پدر شوهرم به من سر لباسم گیر داد بد نگفتا ...

من برای مشکلت راه حلی ندارم. فقط یکم سعی کن روی نوشتارت کار کنی. بی قاعده و پر از تکیه کلام.

وقت صحبت کردن هم به همین صورت صحبت میکنی؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

به شوهرت بگو اگه بابا مامانت به خواهر و جاریت فحش بدن باید به تو هم فحش بدن؟؟؟

عجب استدلال های مسخره ای داره:/ به جای اینکه بگه کار بابام اشتباهه رسما میگه بابام همینه که هست:/

در مورد خانواده همسرت به شوهرت چیزی نگو گله نکن هر چی میگن خودت محترمانه جواب بده یا از خودت دفاع کن ولی اگر همسرت تو زندگی دو نفره خودتون هم همینطوری مسائل رو میپیچونه و برخورد غیر منطقی داره شما هم یک مدت اگر به حرفی یا کاریت اعتراض کرد بگو به دل نگیر من با همه همینم.خودش میفهمه دیگه نباید رفتار اشتباه دیگران رو اونطوری توجیه کنه

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706