2733
2734
عنوان

گواهی بکارت

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 88 پست
برای خودت ارزش قائل باش و نرو...اگر رسمی هست...باید دو طرفه باشه...بگو شما همچین رسمی ندارین. اونای ...

دیگه دوماه مونده بود به عقد من شوهرم رو دوست دارم ولی مامانش یکم فضوله وتوقع داره من تو عقد پاشم برم خونه جاریم ظرف بشورم اصلا نباید بذارن من بلند بشم یبار با جاریم حرف نزدم پیام داده بود به مادرشوهرم که. چرا حرف نزده بعد شوهرم ب من گفت باهاش حرف بزن گفتم وقتی اون حرف نمیزنع دلیل نداره من حرف بزنم ولی فهمیدم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من اشکال داره و توهینه. چه لزومی داره؟ البته من خودم گواهی بکارت دادم. چون مامانم مادرشوهرم رو خوب شناخته بود. تازه با اون گواهی بعد عروسی بارها تهمت زد بهم. دیگه نبود چیکار میکرد. ولی مامانم از عروسمون هرگز همچین چیزی نخواست. 

2731
دیگه دوماه مونده بود به عقد من شوهرم رو دوست دارم ولی مامانش یکم فضوله وتوقع داره من تو عقد پاشم برم ...

الان گواهی رو هم جاریت انداخته تو دهن مادرشوهرت؟ چون قبلا اون رو برده بودن؟!

درست فهمیدم ؟

تو هم گوش نکن.مگه بردشون هستی.کور بودن از اول تورو ندیدن چه شکلی لباس میپوشی.از الان رو بدی بری سر ز ...

منم این سری میدونم چی بپوشم هر کی هم هر چیزی گفت میگم شوهرم گفته اینو بپوشم اخه مشکل اینه شوهرم بخاطر اینکه دو طرف رو حفظ کنع منو سعی میکنع قانع کنه

ما دختر فامیلمون رفته بود با شوهرش ولی به کسی نگفتن دو سه سال بعد عروسی خواستن طلاق بگیرن مرده و خونوادش تهمت زدن که تو دختر نبودی از اول خانمه چند روز صبر کرد تا قشنگ همه جا اعلام کنه پسره. بعد کل فامیلو دعوت کرد خونشون یه چاقو برداشت تشکشو پاره کرد یه پارچه عذر میخوام سفید خو نی توش بود بایه برگه که پزشکی قانونی مهر و امضا زده که سالمه و شوهره هم زیرش امضا کرده و به شوخی نوشته خانمم سالمه 

زنه با شوخی از شوهره امضا گرفته ولی بعدا بدردش خورد 

از زرنگیش همههه شاخ در اوردن و خانواده پسره له و لورده شدن😂😂

2738
منم این سری میدونم چی بپوشم هر کی هم هر چیزی گفت میگم شوهرم گفته اینو بپوشم اخه مشکل اینه شوهرم بخاط ...

نباید تورو قانع کنه که .باید به خانوادش بگه من دوست دارم اینطوری باشه.جالبه زورشون به جاری نمیرسه ولی رو تو حرصشون رو خالی میکنند

مگه با اون عروسشون هر کاری کردن با شمام باید همون کارو کنن چ دلایل مسخره ای واقعا🙎🙎🙎🙎

تازه عروسشون مهریش چهاردتا بود شوهرم گیر داده بود که اگه مهریت چهاردتا باشه من میام میخوام چیزی باشه که از پسش بربیام ولی خب جاریم خودش گفته بود چهاردتا ولی مادرشوهرم برای روز زن هر چی برای من گرفت برای اونم گرفت میترسه حسودی کنه منم نگرفتم چون گفتم اندازه نیست و کلا ه چی اوردن خوشم نیومد ب شوهرم گفتم پول نده کسی بخزه خودمون دوتایی میریم میخریم

من خدا روشکر مادر شوهرم از این کارا متنفره یکی حرف گواهی و دستمال و این حرفها بزنه عصبانی میشه .به خاطر اون منم نرفتم گواهی بگیرم ولی بعدش فهمیدم جاری هام پشت سرم حرف درآورون که فلانی تو نامزدی اوپن شده.خیلی ناراحت شدم

نباید تورو قانع کنه که .باید به خانوادش بگه من دوست دارم اینطوری باشه.جالبه زورشون به جاری نمیرسه ول ...

اره منم این سری کار خودم رو میکنن میگم من این مدلی ام چون شوهرم گفته تو خانواده نوع گوششت موردی نداره