2737
2734
عنوان

میشه دعا کنین خونه بخریم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 77 پست
براتون صلوات فرستادم عزیزم انشاءالله زودزود خونه ای که دوست داری خدامیزاره سرراهت و میخری مهربون.اله ...

مرسی عزیزم الهی حاجت روا شی منم صلوات فرستادم برات🌹

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم دعا کنید خونه دار بشم...تو این روز عزیز دعا در حق همدیگه زود مستجاب میشه..ممنون

الهی هر چی زودتر حاجت روا شی گلم🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی هر چی زودتر حاجت روا شی گلم🌹

ممنون عزیز...انشاءالله خدا تو این روز عزیز به حق حضرت رقیه گناهامونو ببخشه همه رو حاجت روا کنه و شما و منم حاجت روا کنه خونه دار بشیم از مستاجری راحت بشیم که بشدت سخته...الهی آمین

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
ان شاالله حضرت علی پای خونه دار شدن همه مستاجرا رو امضا می کنه همگی بگین آمــــــــــــیــــــــــــ ...

اااامین😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله حضرت علی پای خونه دار شدن همه مستاجرا رو امضا می کنه همگی بگین آمــــــــــــیــــــــــــ ...

الهی آمین....الهی آمین..... الهی آمین🙏

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
2740
اول قشنگ بخون بعد ریپلای کن خانم معلم

هر چند به فهم خودم مطمئن بودم ولی باز رفتم خوندم

گفتی اگه دعامون مستجاب میشد که هزار تا مشکل نداشتیم

من اینطور متوجه شدم که میگی دعا فایده نداره

خود خدا جوابت رو داده

خود خدا گفته هر چی خیره از جانب منه و هر چی شره از جانب خودتونه

اجابت دعا هم به معنی اینکه دقیقا همون که ما میخواهیم اتفاق بیفته نیست

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2706