2733
2739
عنوان

میشه دعا کنین خونه بخریم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 77 پست
بستگی به مقدار پولتون داره الان با 200 تومن نمیشه این متراژو بخرین

۲۰۰ تومن چیه خواهر دیروز به بنگاه چی میگم ۶۰۰ اپرتمان ندارین میگه ادم خندش میگیره😔

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره متراژاشون بالاست ولی دوروبرای آذربایجان خواستی هست و ارم

ارم نه اصلا دوس ندارم😓 حالا اذربایجانم اگه اون برج ها باشه بد نیس میدونی قیمت هاشو؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم به نیت استارتروتمام مستاجرا100 صلوات می فرستم

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
ممنون گلم🌹

سلام اگه اعتقاد داری واسه خونه دارشدن مثل دستور امضام نذر کن و این تاپیکو چک کن ذکرهایی که نی نی سایتی ها ازش خونه دار شدن جمع کردم کامنتاشونو کپی کردم الهی حاجتت روا 

یاعلیhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4842059&slug=روشها-و-ختم-های-مجرب-برای-خانه-دار-شدن&postId=149960449

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
اهوم...دلم واسش میسوزه..

ولی من دلم اصلا نمیسوزه چون اگه تو این مدت جمع میکرد خیلی بیشتر از این ها داشت الان ولی الانم حرفمو گوش نمیده هر دفعه هم ضرر میبینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ولی من دلم اصلا نمیسوزه چون اگه تو این مدت جمع میکرد خیلی بیشتر از این ها داشت الان ولی الانم حرفمو ...

من خداییش با این سن کم هم با پول خودش سرویس طلا خرید هم ماشین ثبت نام کرده.اما بازم...

انشالا صابخونه میشی به زودی . خوشبین باش تبریز آپارتمان متری چنده؟

جای متوسط از ۱۰ تومن تا ۱۲ پایین شهر نمیخوام وگرنه هست😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706