2737
2739
مرسی عزیزم بده بهم انشالله که مشتری بشیم🌹

در خدمتت هستيم عزيزم هر سوالي داشتي راهنمايي خواستي ميتوني مشاوره بگيري از همسرم❤️

Anikala_ir

بگو از دوستانم تو سايت هستي🌸

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ببخشید ولی میگفتی جهاز من ب خودم ربط داره ن کس دیگه ای توهم برو سرویس طلای ۱۰۰میلیونی بردار بفهمن دن ...

اره همینو گفتم به خدا گفتم به هیچ کسی ربطی نداره کجای کاری خواهر خودشون رفتن خریدن سرویس طلامو قشنگه ولی از سر لج منم میبرم عوض میکنم 

اره همینو گفتم به خدا گفتم به هیچ کسی ربطی نداره کجای کاری خواهر خودشون رفتن خریدن سرویس طلامو قشنگه ...

والا با این گرونی من شاید سرویس طلا نخرم واجب نیس ک 

2740
قشنگن ب شادی استفاده کنی عزیزم

مرسی عزیزدلم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
میگه گرون،، تو آدرس میدی،،، 

عزيزم من كوچيكترين كاري كه ميتونم تو اين سايت براي دوستام بكنم اينه كه ادرس جاي درست بدم براي خريد جهيزيه كه حداقل پولشون هدر نره. فكر نميكنم كار اشتباهي كرده باشم!!!! 

والله اينقدر تو اين سايت ديدم بعضي بچه ها وسيله برقي خريدن مارك ايراني رو روش مارك بوش چسبوندن به قيمت بوش هم بهشون فروختن كه ادم واقعا از ته قلبش ناراحت ميشه چه اشكالي داره حداقل تا همين حد بتونم كمكشون كنم؟ 

خداياشكرت....❤️ 
منم خیلی چیزا گرفتم  موندم ظرفشویی بگیرم یا نه خیلی گرونه از دلم نمیاد اونو بخرم😑

نه بابا نگیر، واجبا رو بگیر،، الانم جمعیتتون کمه، ایشالله بچه دار شدی اون موقع بگیر،،، زیاد برای قوم شوهر خودتو هلاک نکن،،، همون که یه دسته گل سالم هستی براشون کلیه

2706