2733
2739
کم‌کم بخر چون هر چ زودتر بهتر انشالا ک بتونی هزچی میخای بخری 

اره  بخدا دارم همه رو کم کم میخرم و قسطی نمیخوام ب مامانم فشار بیاد فقط هم لوازم ضروری رو میگیرم نامزدم و خانوادشم همش بهم میگن ب مامانت فشار نیار اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا نخر میخوای چیکار الان بعدا زایمان کردیم یا هر چی مناسبتی میگیرن الان واجب نیست من که نمیگیرم ...

اره منم میگم بعدا فقط میترسم اونموقع بشه ۳۰تومن🥴

2728

گرون همه چی کاش قبل عیدمیگرفتم سرویس پزیرایی خریدم ۱۸نفره کامل ۷میلیون توعید. چای ساز گفت ۹۰۰ ی تومن نخریدم الان یکوپنصد اشتباه کردم یعنی هرچی رفتین بخرین همون موقع بخرین تمام بعدش بایدکلی براری روش همون جنسم نی

همینو بگو دیگه من از بازار رفتن زده شدم بخدا  باور کن خیلیاشم اضافه هستن ک میخریم

خب فقط ضروریاتو بگیر عزیزم.چرا خودتو اذیت میکنی؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ببخشید توهین نشه بهتون منظورم شما نیستیدا ولی یکبار رفتیم امین حضور انقدر قیمتا باهم فرق داشت و حالت ...

ميفهمم عزيزم درسته چون بازار اونجا رقابتي هستش خيلي ها متاسفانه وجدان ندارن و جنس فيك ميفروشن به خانه دار بدبخت كه با هزار گرفتاري پول جمع كرده كه حداقل بتونه جنس اصلي بخره. عزيزم يكبار به فروشگاه ما سر بزن قول ميدم نظرت عوض ميشه❤️

خداياشكرت....❤️ 
2740
اره  بخدا دارم همه رو کم کم میخرم و قسطی نمیخوام ب مامانم فشار بیاد فقط هم لوازم ضروری رو میگیر ...

راس میگه اصلا ارزش نداره ب خاطر جهاز ادم خونوادشو ناراحت کنه بالاخره همه میبینن وضع بازار چطوره وگرنه کدوم پدر مادری نمیخاد بچش راضی باشه و خوشحال

چه خوشگلن😍😍😍😍 مبارک باشه عزیزم 😍😍

فدات عزیزم.ناقابله😍😍😍

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
مال من میگه هرچی بیاری واسه راحتی خودت میاری پس کامل باشه خواهشا 😒😏

ببخشید ولی میگفتی جهاز من ب خودم ربط داره ن کس دیگه ای توهم برو سرویس طلای ۱۰۰میلیونی بردار بفهمن دنیا دست کیه

2706