2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  دارمش واقعا چیزای قشنگ با قیمت مناسب داره

اره خیلی خوبه حیف کرج شعبه نداره وگرنه هرهفته پلاس بودم

خواهرم تهرانه هفته پیش رفت یچیزایی برام خرید الان مریضه خوب شه باز میره خیلی قیمتاش خوبه

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2731
اره همینو گفتم به خدا گفتم به هیچ کسی ربطی نداره کجای کاری خواهر خودشون رفتن خریدن سرویس طلامو قشنگه ...

نه لج نکن بیخیال،، ارزش نداره،، کار خودتو بکن این حرفا همیشه هست،، چیزیم میخری تا تو خونت نچیدی نه خبر بده نه نشونشون بده،،، بعدا هم چیزی گفتن بگو دوست ندارید خودتون برین بخرین من وسایلمو دوست دارم،، دست پدر و مادرم درد نکنه

2740
هیچ والا بعد از بچه دارشدنم لازم نیس ک  ظرف شستن جدیدا برا همه سخت شده ولی از نظر من اصلا چیز ...

آره بابا،،، خیلی هم به خودت فشار نیار بگی این کمه این زیاده،، واجبا رو خوب بخر،، حالا چه ایرانی چه خارجی،، تو این گرونی آدم گریش میگیره وای به حال کسی که بخواد جهاز بخره

آره بابا،،، خیلی هم به خودت فشار نیار بگی این کمه این زیاده،، واجبا رو خوب بخر،، حالا چه ایرانی چه خ ...

دقیقا خیلی سخته باز ما تاحد توان خریدیم خدا کمک اونایی باشه ک ندارن خیلی دلم‌میگیره پدرشون شرمنده بچشون میشن😔

دقیقا خیلی سخته باز ما تاحد توان خریدیم خدا کمک اونایی باشه ک ندارن خیلی دلم‌میگیره پدرشون شرمن ...

خدا از باعثو بانی این گرونیا نگذره خدا میدونه بخاطر این اوضاع چندتا پدر شرمنده بچهاشون شدن😔

2706