2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همین قد بگم ۱۲ تا کارد و چنگال پذیرایی امروز خریدم ۵۰۰ هزار تومن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2714
من میخوام برقی بگیرم ولی نمیدونم از کجا😔 الجی و سامسونگم میخوام

عزيزم اگر تهران هستي به فروشگاه ما تو بازار امين حضور سر بزن از ريز تا درشت وسيله برقي موجوده با ضمانت اصل بودن كالا بدون هيچ ترسي ميتوني به راحتي خريدتو انجام بدي هم حضوري هم غيرحضوري❤️❤️دوست داشتي بگو پيج فروشگاهو برات بفرستم.

خداياشكرت....❤️ 
چقدر گرون  چه مارکی گرفتی

خونه مامانم‌جا موند.البته من جهیزیه نمیگیرم.سه ساله ازدواج کردم.بزار الان میگم داداشم عکسشو بده.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706