2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم داره واسه دخترش جهزیه میخره ولی کم کم چون عجله ای نداره ماکروفروماشین ظرفشویی وسرویس قابلمه مسی وساعت دیواری سنتی و۳تاسرویس چینی زرین ویکم خرت وپرت دیگه تاحالاخریده ولی خیلی سخته جهزیه دادن تواین اوضاع

لعنت

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731
منم دو دست پیش دستی گرفتم برا مهمون شد یک و دویست😑

وای خیلی گرونه😑😑😑

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

بچه ها من چندساله تو اين سايتم خيلي از بچه هاي سايت ازمون خريد كردن خداشاهده حتي يدونه جنس فيك تو فروشگاهمون نيست همه اجناسمون ضمانت اصل بودن دارن ميتونيد با خيال راحت اعتماد كنيد مطمئن باشيد پشيمون نميشيد❤️

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم اگر تهران هستي به فروشگاه ما تو بازار امين حضور سر بزن از ريز تا درشت وسيله برقي موجوده با ضما ...

ببخشید توهین نشه بهتون منظورم شما نیستیدا ولی یکبار رفتیم امین حضور انقدر قیمتا باهم فرق داشت و حالت مافیا داشت که ترسیدیم!انگار صادق نبودن اونجا باهامون.

ما هیچ آشنایی نداریم واسه خرید

خریدم توی تیر ماه سر برقیا کشته شدم

ولی تو دو هفته همرو خریدم

در 🌸۹۹/۹/۹🌸 کرونا از بین رفته شوهرمم کار پیدا کرده داریم‌کارای عروسیمونو میکنیم ....۱سالو ۶ماهه عقدم برای درست شدن کار شوهرم یه صلوات بفرستید💖تیکرمم تیکر وقتیه شوهرمو بعد ۱ ماه میخام ببینم  
منم خیلی چیزا گرفتم  موندم ظرفشویی بگیرم یا نه خیلی گرونه از دلم نمیاد اونو بخرم😑

نه بابا نخر میخوای چیکار الان بعدا زایمان کردیم یا هر چی مناسبتی میگیرن الان واجب نیست من که نمیگیرم 

باشه عزیزم مرسی😘

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706