2737
2734
عنوان

شوهرم جاریمو کوبوند تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 72507 بازدید | 670 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یادمه دوران دبیرستان دوستم یه رل داشت بهش گفته بود چاق شو یکم تو پر اینا بشی اونم‌ گفته بود همینه که ...

چ کاری خوبی کرده والا این شوهر من یاد گرفته هی ایراد بگیره از من

از رنگ موم گرفته تا هیکلم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2740
تو این کرونا از بیرون چیزی میخرید؟؟؟؟؟ ما از برج 10 غذا وخوراکی بیرون تعطیل 

1 غذا داغ 

2 میش داغش کرد بعد خورد 😜😊

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

من قبلا ۴۰ کیلو بودم الان ۷۸ کیلو ام ولی شوهرم منو دوست داره میگه الان خوبی میگه قبلا لاغر بودی اصلا هیچی نمیگه هر چی بخورم ادم باید قلبش صاف باشه چرا تو را با جاریت مقایسه میکنه حتما اونم یه عیبی داره خب تو بارداری همه چاق میشن دیگه اگه شوهر من اینو میگفت با پشت دست میزدم تو دهنش

نمیدونم چرا اینقد از شوهرت بدم اومد دلم میخواد پاشم بیام اونجا خفش کنم .یه فیلمی چیزی دیدی بگو وای پسره چه خوش هیکله چیکار میکنن اینقد رو فرمن. پیازداغشوزیاد کن 

وزن فعلی ۸۷وزن هدف ۵۷گروه قرمز عروسترکم@
غذات تا آخررر نوش جان میکردی گلم 😊 چقدررررر بد و چندشه مقایسه شدن اونم با جاررررری 🥴 ادبش کن این ک ...

حالا تا وقتی تا اخر هفته مجبور شد از بیرون غذا بگیره یاد میگیرخ وسط شام اینطور ب ادم حرف نزنه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706