2726
عنوان

شوهرم جاریمو کوبوند تو سرم

72475 بازدید | 670 پست

امشب من شام درست نکرده بودم گفتم شوهرم زودمیاد میره از بیرون جوجه یا کبابی چیزی میگیره خلاصه اومد گفتم از بیرون غذا بگیر یهو قیافش ی جوری شد ک انگار اعصابش خرده..ولی چیزی نگفت رفت خرید

بعد سرشام منو دخترمو شوهرم سرمیز بودیم یهو شوهرم شروع کرد گفت بسه دیگ برنج نخور بسه دیگ کمتر گوشت بخور..یهو گفتم ب من چیکا داری گفت حامله ای مثلا یادت رفته سر حاملگی قبلیت انقدر چاق شده بودی از در تو نمیومدی منم از ماتم برده بود گفت حامله ای باش ولی نباید چاق شی سر قبلی وقتی زاییدی انقد چاق بودی دلم نمیخواست بهت دست بزنم مریم (جاریم)ببین سه تا شکم زاییده سر هیچکودوم از حاملگیاش ی گرم چاق نشده منم اعصابم خورد شد گفتم تو اصلا واسه چی انقدر به مریم نگاه کردی ک قیافش سرحاملگیاش یادته یهو گفت چیزی بهت میگن حرف حالیت شه...

منم اصلا حالم بد شد بلند شدم از سر شام رفتم 

بعدم چند دقیقه پیش دخترمو خوابوندم اومدم روتخت دراز کشیدم وارد اتاق شد ی دست زد به ران هام گفت خوبه همین هیکلی بمون بعد پشتشو به من کرد خوابید

من که انقدر مواظب خودمم همش مراقبم همونی باشم ک اون میخواد ک منو ببینه لذت ببره اخه این چه حرفیه ب من زد دلمو شکوند..

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک سریع سلیطه بازی در میارم این حرفو بشنوم

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻
2728

هوفف شوهر من از زنای چاق خشش میاد منم کلاغر جاریم چاق 😂

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

بگو انقدر میخورم تا چشت در بیاد با اون مریم جونت😶

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ببین حتما از اینکه حاضری غذا خریده بود ازت دلش پر بود خواست سرت خالیش کنه

منم همین احتمالو میدم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706