2733
2734
عنوان

شوهرم جاریمو کوبوند تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 72526 بازدید | 670 پست
یادمه دوران دبیرستان دوستم یه رل داشت بهش گفته بود چاق شو یکم تو پر اینا بشی اونم‌ گفته بود همینه که ...

دوست پسر دوستم یبار به دوستم گفته  یکم تپل تر شو مثه دوستت(ینی من)😶😶

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
تو این کرونا از بیرون چیزی میخرید؟؟؟؟؟ ما از برج 10 غذا وخوراکی بیرون تعطیل 

ما رستورانم چندبار رفتیم.تا حالا که چیزی نشده خدارو شکر

قرار نیست از زندگی ساقط شیم که..قراره با حفظ پروتکل ها به زندگی عادی ادامه بدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

😐 خب راست میگه تو بارداری نباید زیاد چاق بشی پرخوری کنی. ولی مقایسه با جاری 😐😐 من جات بودم الان پشت میله های بازداشتگاه بودم به جرم قطع عضو شوهر🧟‍♀️

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

مشکلت اینه خوب خودتی نگه داشتی تا اون لذت ببره 

باید کاری کنی خودت از خودت لذت ببری

بعدم چرا از سر سفره پاشدی رفتی

بهش میگفتی چقدر هیزی 

منکه زنم انقدر بهش نگاه نکردم که تو نگاه کردی بعدم باصدای بلند میخندیدی 

بقیه غذاتو میخوردی 

تازه بهش میگفتی برو بستنیم بخر بعد جوجه میچسبه 

والا ازشکمت زدی به خاطر کی 

من باشم از فردا شروع میکنم.مریم میگفت داداش فلان میکنه.وقتی حامله میشه خیلی بهش میرسه لقمه دهنش میذا ...

چ حرف خوبی زدی دقیقا منم از فردا همین کارو میکنم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
مشکلت اینه خوب خودتی نگه داشتی تا اون لذت ببره  باید کاری کنی خودت از خودت لذت ببری بعدم چرا ...

بخاطر یه ادم بی ادب ک هنوز یاد نگرفته با طرف مقابلش چطور حرف بزنه

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706