2737
2734
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
بگو اول مانی گپ میای

امتحان میکنم اگه بتونم استفاده کنم آره برام یه عکس بذارید بگید از کجا وارد گروه بشم و پست بذارم آموزش بدید بیام 😘😘😘👍

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
سلام عشم😍نسیم برگشته🤩ولی من دیر رسیدم😥

سلام اره برگشتم 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امتحان میکنم اگه بتونم استفاده کنم آره برام یه عکس بذارید بگید از کجا وارد گروه بشم و پست بذارم آموز ...

اوکی اوا میده

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2731
پس رفتی برا شنا در وایتکس هااااا😂😂😂 خدافظ😍🖐

وایتکس 🤮🤮🤮

چه عجب😬😂

آره دیگه کار داشتم یکم🙈

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2740
سلام اره برگشتم 

خوش آمدی مجلس ما رو منور کردی😂😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
ع چکاری

خواستگاری واینا

خوش آمدی مجلس ما رو منور کردی😂😂

من تو این مجلس میزبانم

2706