2733
2739
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 2132 بازدید | 510 پست
بگو اول مانی گپ میای

امتحان میکنم اگه بتونم استفاده کنم آره برام یه عکس بذارید بگید از کجا وارد گروه بشم و پست بذارم آموزش بدید بیام 😘😘😘👍

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
سلام عشم😍نسیم برگشته🤩ولی من دیر رسیدم😥

سلام اره برگشتم 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امتحان میکنم اگه بتونم استفاده کنم آره برام یه عکس بذارید بگید از کجا وارد گروه بشم و پست بذارم آموز ...

اوکی اوا میده

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2728
پس رفتی برا شنا در وایتکس هااااا😂😂😂 خدافظ😍🖐

وایتکس 🤮🤮🤮

چه عجب😬😂

آره دیگه کار داشتم یکم🙈

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2738
سلام اره برگشتم 

خوش آمدی مجلس ما رو منور کردی😂😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
ع چکاری

خواستگاری واینا

خوش آمدی مجلس ما رو منور کردی😂😂

من تو این مجلس میزبانم