2752
2734

من حدود ۲هفته هست برای شیفت صبح میرم فروشندگی

یه همکار آقا داریم شیفت شب هستن ودرکل ۳ساعت باهم تومغازه ایم

جفتمونم مجرد

حالا منم همیشه باحجاب وبی آرایش میرم سرکار

امروز گفت میرم بار بیارم از اون یکی مغازه گفتم صبرکنید من کرم بزنم بیام بعدبرید

گفت عع باریک الله شمام آرایش میکنید گفتم نه ضدآفتابه رفتم جلو آینه زدم اومدم گفتم شمابرید دیگه گفت نه حالا خوشکل شدی کجابرم 😐

دقیقا چهره ام اینجور شد این چه سمی بود😕😕😕😕

گفتم چه ربطی داشت؟!

تودلم گفتم خبه من بی آرایش میام میرم اگه بخودم میرسیدم میخاست چی بگه

حالا موندم گزارش بزنم به صاحب کار بهش اخطار بده یا بیخیال شم؟!

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

از مجرد متاهل بودنم چیزی نپرسیدن نمیدونم به دروغ بگم متاهلم که بیخیال شه نمیدونم این بفکرم زده

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

دقیقا میخوای ب صاب کارت چی بگی؟🫤مراقب باش باش تنها نشی فقط

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
از مجرد متاهل بودنم چیزی نپرسیدن نمیدونم به دروغ بگم متاهلم که بیخیال شه نمیدونم این بفکرم زده

چه تابلوبازی

یهو بری بگی متاهلم

ول کن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

وای ن ولش کن 

اگه تکرار سد بگو

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
دقیقا میخوای ب صاب کارت چی بگی؟🫤مراقب باش باش تنها نشی فقط

میخوام بهش بگه حدشو بدونه بفهمه من اهل این حرفا کار ها نیستم

نه به صاحب کارت نگو.. 

باهاش سرسنگین رفتار کن اصلا گرم نگیر... اگه تکرار کرد بعد گزارش بده

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

اگه حرفش پیش اومد بهشون بگو برای یکی از اقوام نشونت کردن و نمیخواین کسی خبردار شه

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  
2706