2733
2739
عنوان

عدالت کجاس اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 33 پست
منم همینو میگم بابای منم جبهه بوده ولی خدارو شکر سالمه حقوق پدر اونا بخاطر جانبازی از حقوق پدر من 3 ...

تو ازمونی ک خودم دادم برا استخدامی دوستم ازمون نداد،گفتیم چرا؟گفت من میخوام ادامه تحصیل بدم تا دکترا استاد دانشگاه بشم!!۴ ماه بعد ک نتیجه ی ما اومد دقیقا چن روز بعدش یه لیست دانشگاه اعلام کرد نتایج سهمیه دارا ،تا ۲ نفر بدون ازمون گرفتن،که یکیش همین دوستم بود ،معلوم شد قبل اینکه اصلا سازمان سنجش ازمون بزنه و ظرفیت رو اعلام کنه بهشون گفته بودن مدارکتون بیارین ،ازمونم ندین!و ایشون الان همکار منه بدون ازمون.

عزیزم زیادم اینجوری نیس اگه کنکوری هستی نگران نباش من خودم سهمیه 5درصد داشتم رتبم از هشصد شد هشتاد ...

هیچی سر جای خودش نیس

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه اونا ک سهمیه دارن کلاشونو بندازن هوا 

مام بریم درسمونو بخونیم شاید بین دوستانه سهمیه ای مام یه چیزی شدیم

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
درسته که یه عده رفتن جنگ جونشونو کف دستشون گداشتن برا کشور ولی ما ک نباید تقاص پس بدیم بچه های اونا ...

این قانون  به نظرمن اشکال داره

نمیدونم چه مجلسی تصویب کرده و چه اندیشه ای پشتشه

الله واعلم...

ولی مظمئنم اون رزمنده هایی که خودشون انقد به عدالت و انصاف معقتدبودن وجونشونو سرهمین دست گرفتن راضی این قضیه نیستن

ان شاءالله که درست میشه❤❤

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731