2737
2739
عنوان

عدالت کجاس اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 33 پست

من استخدامی بدون ازمونشو دیدم برا یکی !!اینقدم همه چیز براشون گل و بلبله که نگو و همیشم طلبکارن!

یه حقی دارن ولی طلبشونو ؟؟؟؟!!!

شهریه هم نمیدن هرجا برن 

بین ترما هم ترم دارن!!!

اینارو گفتم بعدا ببینی بهت سخت نگذره😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من استخدامی بدون ازمونشو دیدم برا یکی !!اینقدم همه چیز براشون گل و بلبله که نگو و همیشم طلبکارن! یه ...

ببین اونام ی روزی پدراشون جونشون ب خاطر ما در خطر افتاده درست ..بیمه خوب دارن دانشگاه آزاد رایگان ..هزارتا خدمات دیگه دارن نوش جونشون ولی علم شوخی بردار نیست

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
تا وقتی خانواده های شهید و ایثارگر و سهمیه دارا هستن ما ب چشم نمیام

من امتیاز ایثارگری داشتم بخاطر پدرم ولی اصلا اجازه نداد استفاده کنم حتی داداشمم میتونست راحت معافیت خدمت بگیره ولی پدرم گفت نذارید منت دولت رو سرتون باشه خداروشکر خودمون از پسش براومدیم و موفق شدیم الان میفهمم حق باپدرمه و متاسفانه الان همه چیز پارتی بازیه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2740

من سهمیه میخاااااامممممم   

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
من امتیاز ایثارگری داشتم بخاطر پدرم ولی اصلا اجازه نداد استفاده کنم حتی داداشمم میتونست راحت معافیت ...

واقعا دم پدرت گرم..بالاخره یکی از جایگاش استفاده نکرد

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
ببین اونام ی روزی پدراشون جونشون ب خاطر ما در خطر افتاده درست ..بیمه خوب دارن دانشگاه آزاد رایگان .. ...

منم همینو میگم بابای منم جبهه بوده ولی خدارو شکر سالمه حقوق پدر اونا بخاطر جانبازی از حقوق پدر من 3 تومن بیشتره خب نوش جونش ولی اخه مثلا یکی مث شما با مدرک دانشگاه دولتی و بدبختی نمره گرفتن بیکار یکی مث بچه اون با مدرک پیام.نور بدون ازمون استخدام؟یکی مث بچه دیگش برگشته میگه کنکور فقط اینقدشو باید بزنم بقیش سهمیه مه یا میگن ما ازادم بیاریم میریم طوری نیست شهریه مون با بنیاده فقط پزشکیو بتونیم یه درصدیو یهش برسونیم 

تا از نزدیک.ندیده بودم اینقد حرص نمیخوردم😂من برا هرچیزی چقد سختی کشیدم.و اونا برا هرچیزی چقد راحت 

وقتی حقوق اضافه میکنن وقتی تو دانشگاه راحتتر میرن لااقل تو استخدامیا بابا دست از سرمون بردارین 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
تا وقتی خانواده های شهید و ایثارگر و سهمیه دارا هستن ما ب چشم نمیام

عزیزم زیادم اینجوری نیس اگه کنکوری هستی نگران نباش

من خودم سهمیه 5درصد داشتم رتبم از هشصد شد هشتاد

ولی این به این معنی نیس که با اونی که رتبش واقعی هشتاد شده یکی هستم

من با هشتاد هیچ جای تهران قبول نشدم درحالی که تا صدوخورده ای تهران پذیرش داشت

امیدتون بخدا باشه امیدوارم اگه میخان تسهیلات بدن به خانواده ایثارگرا لطف کنن بهشون کمک مالی ودرمانی بکنن

اگر فرزنداشون عرضه داشته باشن خودشونو میکشن بالا

سهمیه اینا بدرد من کلا نخورد وخواهرمم اصلا ازش استفاده نکرد

ولی حق بابام نبود که 8سال مداوم تو جبهه جنگیده سر پیری ازپس هزینه های زندگی برنیاد

سهمیه تحصیلی رو میخادچیکار

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

درسته که یه عده رفتن جنگ جونشونو کف دستشون گداشتن برا کشور ولی ما ک نباید تقاص پس بدیم بچه های اونا با سهمیه راحت برن دانشگاه.ما کلی زور بزنیم اخرشم هیچی ب هیچی

با احترام ب شهدا این قانون سهمیه چرته واقعا

2706