2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم وسایلامو میدزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الان ما چي بگيم؟ ميگي شوهرت پشتت نيست،حتما شرايط از اونجا رفتنم نداري، از اولم اينطوري بودن و ميدوني خودت..پس بايد فقط مالتو سفت بچسبي.هيچ وسيلع اي دم دستشون نزاري.پرسييدن چرا و اينام بگو جن توي خونه هست همه چيم رو ميبره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین یکاری کن مثه من باهاشون حرف نزن 

ادماییکه ک باعث میشن آرامشت بهم بخوررو بنداز دور 

شوهرتم گف بریم بگو تو برو ولی من نمیام مثلا خونش یا خواستم دعوت کنه بگو من نیستم هرکاری دوست داری کن 

شوهرمنم مثه شوهرشما پشتش بخانوادش گرمه اصلا منو حساب نمیکنه منم در مقابل اینطوری رفتار میکنم چون مصوب رفتاراش بامن خانواده بیشعورشن ک الهی خدا ازشون نگذره

2728
خب الان ما چي بگيم؟ ميگي شوهرت پشتت نيست،حتما شرايط از اونجا رفتنم نداري، از اولم اينطوري بودن و ميد ...

چرا ادبشون نکنم مالمو سفت بچسبم کیلید یدک داره بخواد برمیداره خیلی راحت مثل اون اسباب بازی خواهرزادم گرفتم اومد بالا برد

من اخه واقعا انقدر کم حافظم شب بزارم رو طناب لباسمو ببینم صبح نیست من هیچ جا نبردم اینو مطمعنم

اشتباه کردی تنبلی کردی خودت مقصری 

ازاین ب بعد هیچ وسیله ایو جلو چش اونا نزار وقتی میببنی اینمدلین 

مالتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن 

چرا ادبشون نکنم مالمو سفت بچسبم کیلید یدک داره بخواد برمیداره خیلی راحت مثل اون اسباب بازی خواهرزادم ...

خب مثلا چه جوري قرار ادب كني؟؟؟🙄🙄

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
ببین یکاری کن مثه من باهاشون حرف نزن  ادماییکه ک باعث میشن آرامشت بهم بخوررو بنداز دور  ...

ایشالله خجالت بکشن خواهرشوهرم چند روزه زنگ میزنه به شوهرم الکی میگه زنت بهم زنگ میزنه شوهرم‌گفت پرینت بگیر گفت پیرینت چرا..خودم پرینت گرفتم گفتم بشناسسش

2740
چرا ادبشون نکنم مالمو سفت بچسبم کیلید یدک داره بخواد برمیداره خیلی راحت مثل اون اسباب بازی خواهرزادم ...

قفل درو عوض کن.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
ایشالله خجالت بکشن خواهرشوهرم چند روزه زنگ میزنه به شوهرم الکی میگه زنت بهم زنگ میزنه شوهرم‌گفت پرین ...

بخدا میفهممت چی میکشی 

بسپر بخدا فقط چون چاره ایی جز اینکار نداریم 

حالا بازخوبه اینو گفته خواهرشوهرمن بشوهرم میگف اینو طلاق بده این زندگیتو خراب میکنه این اومده مهریه بگیره رر بره خعاااک برسرش واقعااا اخه شوهرم ازدواج دومشه من مطمنم قبلیم اینا نزاشتن ک الهی دخترش سیاه بخت بشه چون روزگارمو سیاه کردن آشغالا

بخدا میفهممت چی میکشی  بسپر بخدا فقط چون چاره ایی جز اینکار نداریم  حالا بازخوبه اینو گف ...

هه من ۱۳ سالگی عروس خودشون کردن بهم‌گفتن تو زن بودی !! فکرشو بکن فک‌کردن همه مثل خودشونن

هه من ۱۳ سالگی عروس خودشون کردن بهم‌گفتن تو زن بودی !! فکرشو بکن فک‌کردن همه مثل خودشونن

خدا ازشون نگذره کصافتای بیفرهنگ 

خاستی بگی دختر ۱۳ساله چی حالیشه از زن بودن خیلی کنجکاوید از شوهرم بپرسید ک من زن بودم یا دختر 

الهی بحق اینروزای عزیز اذیتایکه باما میکنن اول سردخترشون بیاد دوما خودشون رنگ خوشبختی نبینن یه چششون اشک باشه و یه چششون خون

2706