2733
2739
عنوان

پسر 33 ساله بهم ابراز علاقه کرد....

296 بازدید | 16 پست

خودم 27 سالمه

به محل کارم زیاد رفت و آمد داره

اون بهم ابراز علاقه کرد نظرمو پرسید منم گفتم حس مثبتی دارم بهت

دیگه چند روزه همش قربون صدقم میره تا اینکه دیشب از دهنش در رفت زن داره

گف باهم فقط زیر یک سقفن و مشکل زیاد دارن

هیچی دیگه منم بدجوری خورد تو پرم خیلی ناراحت شدم و ازش خواستم دیگه سراغمو نگیره

اینم شانس من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی از باگ های اشنایی با افراد بالغ همینه متاسفانه 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2740

من موندم این سناریوی تکراریو چرا عوض نمیکنن

من با زنم مشکل دارم فقط زیر یه سقفیم 

فقط بخاطر بچه باهمیم

محبت نمیبینم ازش بااینکه‌من پیامبرم اون ابلیس اخخخخی منه بی گناه 

میخوام طلاقش بدم کارامونم کردیم 

گه میخوره بی شرف ...این ترفند همه مرد های هوس بازه زیر یه سقفیم و مشکل زیاد داریم و طلاق عاطفی گرفتی ...

یعنی بدجوری ناراحت شدم، من یه دختر دم بختم مرتیکه خجالت نمیکشی اومدی سراغ من ک چی بشه 

چیو الکی میگه 

به نظرم الکی میگه مشکل دارن

ممکنه از همسرش دلزده شده باشه و اومده سمت شما

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
یعنی بدجوری ناراحت شدم، من یه دختر دم بختم مرتیکه خجالت نمیکشی اومدی سراغ من ک چی بشه 

باز خوبه زود فهمیدی ...دوست من چهار سال با یه مرد زن دار بود و نفهمید که زن داره خونه آرزوهای رو با اون ساخته بود همش میگفت داریم عقد میکنیم و.....تازه با اون مرد متاهل رابطه هم داشت بعد از چهار سال سر کار گذاشتنش فهمید یارو زن داره رفت در خونه مادر پسره گفته بود پسرم زن داره و زنش رو دوست داره دارن با هم زندگی میکنن تو خودت رو آویزون کردی زنش هم تازه زایمان کرده اگه با هم مشکل داشتن که باردار نمیشد 

اکثرا گوه میخورن که مشکل دارن ولی میبینی همچنان طلاق نمیدن زنشونو ،دوتا اشغال هم میشناسم دختره با وقاحت تمام میگه نه این من دوست داره زنشو داره طلاق میده نصیحت براش بیفایدست،حالا کل زندگی مرده وصل به زنش بدون زنش یه کارتن خوابه😒 

2706