2737
2739
عنوان

خانواده شوهرم وسایلامو میدزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی چی شوهرت پشتت نیس خودت از خودت دفاع کن خودتو چرا میبازی.شوهر منم پشتم نبود دقیقا خانواده اونم اذیتم می کردن اما من با هاشون جنگ می کردم بهشون رو دیگ ندادم اونام کم اوردن

شوهرم تا میره خونه انقدر عوض میشه یهو فازش نا معلوم میشه انقدر بهش یاد میدن اصن یاد بدن شوهرم چرا نم ...

اگه شرایطشو داری از اون خونه و خانواده فاصله بگیر 

اگه شرایطش نیست و بچه نداری ، درباره ی ادامه ی زندگیت بیشتر فکر کن 

من خودم شخصا اگه بفهمم یکی از اطرافیان وسایلمو برمیداره و اطرافم دزد هست ، استرس و اضطراب میگیرم ، حالم بد میشه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2731
شوهرم هیچچچچییی نمیگی هیچییی 

ببخش فازت چیه واسه پروفایلت؟نه بامزه س نه خنده داره نه زیباست نه ترسناکه.نمیدونم چرا نگاش ک کردم یجوری شدم

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
بهم گفتن سی.. ک ت.. ر کن برو بیرون ..  روز عاشورا تاسوعا هم بود

قطع رابطه کن فقط و فقط قطع رابطه

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
یعنی چی شوهرت پشتت نیس خودت از خودت دفاع کن خودتو چرا میبازی.شوهر منم پشتم نبود دقیقا خانواده اونم ا ...

خواهرشوهرم ۲تا بردارشوهرم مادرشوهرم پدر شوهرم همه دارن بهم بی احترامی میکنن چطوری واستم؟ وقتی بردارشوهرم بهم میگه تو زن بودی شوهرم چیزی نگعت دقیقن اون این اجازه رو داده که اینجور باهام رفتار کنن

قطع رابطه کن فقط و فقط قطع رابطه

قطع رابطه که همون خواهر بامن  همش بازی میکنن حرصمو در بیارن ماه محرم جیغ دد میزدن تولد کسیم نبود اللکی حرص منو دربیارن مثلا هم مذهبین محل نمیزارمم که میدزدن وسایلامو باید شوهرم چیزی بگه که نیست  .. 

2740
ببخش فازت چیه واسه پروفایلت؟نه بامزه س نه خنده داره نه زیباست نه ترسناکه.نمیدونم چرا نگاش ک کردم یجو ...

آررررره بردار چیه  این

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
خخ

خدا هرچی شوهر بی درک و فهمه.شفابده.چون واقعا دست خودشون نیست آنقدر براشون دعاوجادو جمبل میکنن که هرچی میگیم حالیشون نمیشه مریضشون میکنن😑

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
خواهرشوهرم ۲تا بردارشوهرم مادرشوهرم پدر شوهرم همه دارن بهم بی احترامی میکنن چطوری واستم؟ وقتی بردارش ...

وااای تو روخدا از خودت دفاع کن وگرنه خودت از بین میری برادرشوهرهای منم عوضی تر از برادرشوهرات بودن .ی بار برادر شوهرم زیر لب توهین کرد بهم چنان یقشو گرفتم کوبیدم ب دیوار.می گفتی من ناموس شمام بی غیرتا

2706