2410
2553
عنوان

خانواده شوهرم وسایلامو میدزدن

1634 بازدید | 89 پست

سلام لطفا راهنماییم کنید 

.

شوهرم خیلی خیلی ادم حساسیه رو وسایلام فقط کوفیه یه چیزی خونه مامانم جا بمونه شر میندازه

تو لیاقت نگه داشتن نداری و ...

خلاصه اول نامزدیم بود خونمو رو ننداخته بودم

اما ساخته بودن..

برای خواهرزاده شوهرم اسباب بازی گرفتیم .. سوغاتی

دوباره رفتیم همونجا این دفعه گفتم برای خواهرزاده خودمم بگیرم

فردا صبحش دیدم نیست

مادرشوهرم برده بوده داده بود به  نوه اش

!!

ناراحت شدم به جای اینکه عذر خواهی کنن خواهرشوهرم پول پرت کرد سمتم

خانواده شوهرم بد ذات ترین کثیف ترین... بد دهن ترین ادمن

تهمتم قشنگ میزنن

اون موضوع گذشت بماند نصف وسایل خرت و پرت‌مثل لاک عروسک کوچولو... ناخن مصنوعی و خیلی چیزای دیگه خونه خواهرشوهرم حالا گفتم بچس اشکال نداره چیزی نگفتم

نزدیک به ۱۵ روزه یه دعوای شدیدی گرفتیم‌به خواهرشوهرم خواهرشوهرم ابجیمو‌فحش داد 

خانوادمم فحش داد

سر این دعوا افتادیم بماند چه تهمتایی زدن بهم

شوهرم پشتم نیست... فردای دعوا دمپاییم نیست شد !! قشنگ یادم بود دیشب گذاشتم‌جا کفشی اما نیست شد.

‌‌خلاصه گشتیم دیدم زیر مبل فقط خواستن اذیت کنن..

کوچه مادرشوهرمینا تو یه فرعی ... تو اون فرعی دیگه یه کوچس تو اون کوچه  ۳ تا همسایه هست فقط در این حد سوت  و کور  .. 

۳تا همسایه همشون پیرن و مذهبی 

خلاصه من یه کت جین داشتم ۲سال پیش خریدمش ۳۸۰ عاشقشششش بودم چون پاییز بود گفتم بپوشم اما.گرم شد هوا.. گذاشتم رو طناب حیاط تنبلیم اومد ببرم پله هارو برم بالا ببرم بزارم بالا  خونه خودم

تو حیاط قشنگ داخل حیاط جاریم میشینه 

وسط مادرشوهرم بالا من

بعدش فرداش دیدم این کت من نیست شد!!

مادرشوهرم به‌کمال پرویی میگه شاید دزدین!!

اصن اونجا دزد هست!! اصن‌باشه چرا لباس !! داخل حیاط شوفاژ و سرامیک و اره برقی و دلر پکیچ بود 

اینارو نبرن بیکارن برن یه لباسو ببرن تازشم 

همیشه در حیاط و قفل میکنن این وسایلارو نبرن اصن کدوم دزدی میاد لباس ببره اونم‌جایی که  قشنگ رو به روش یه خانواده نشسته!

خیلی حالم بده من دارم شلوغش میکنم یا شماهم اعصابتون خورد میشه؟؟ نمیدونم کی برداشته یا جاریم با مادرشوهرم یا خواهرشوهرم

خیلی اعصابم خورده خیلی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وای گیر عجب ادمایی افتادی

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2714
2706