2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم وسایلامو میدزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1639 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

یه بار جیغ جیغ کن سرشون دعوای اساسی راه بنداز

بگو دزدید مگه?دوربین وصل کنم تو خونه م?

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

داخل کوچه بن بست ۳ تا همسایه پیر سید هست مامانم با من همسایه اس البته اون داخل فرعی .. ۳روز گذاشت پتوشو تو کوچه اویز ککرد‌ اون که جلو دست بود چرا نبردن اخه شما فک کنید کی میاد تو حیاط اون جلو ۳تا خانواده لباس برداره

خواهرجان اون اسباب بازی چی اومدن از خونم بردن یعنی چی که ادم باید وجدان ذات داشته باشه الان جلوی من ...

خوب عزیزم شما که با چشمت ندیدی کتتو برداشتن؟تهمت که شاخ و دم نداره خواهر.ما یه ضرب المثل داریم مییگه مال میره یه جا ایمان هزار جا

هب عزیزم پس کجاس!!دزد میاد لباس ببره!!

شاید،وقتی نمیتونید اثبات کنید زدن این تهمت ها فقط رابطه اتونو خراب تر میکنه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
داخل کوچه بن بست ۳ تا همسایه پیر سید هست مامانم با من همسایه اس البته اون داخل فرعی .. ۳روز گذاشت پت ...

شاید گذاشتی جایی یادت رفته.شاید بچه ها پرت کردن یه طرف... نمیشه با اطمینان گفت دزدیدن

2706