2733
2734
عنوان

بنظرتون داره کاری میکنه؟ +شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 73 پست
میشه بگی چرا انقدر خط و نشون میکشی 🤨😐

فوبیا خیانت😑

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگرچیزی دیدین تا الان خب حسابش جداست...اما اگر فقط ظن و شک هست تحویل نگیرین واقعا....خیلی عذاب میکشی

دقیقا بیشتر از هرکسی خودم عذاب میکشم 

ولی حرفای امشبم بی منظور بود من کلا زیاد این مدلی امر نهی حرف میزنم 

اما نمیدونم چرا گف چی شده استرس گرفتم

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2731
اینجوری بیشتر سوق میدیش سمت خیانت

آخه من حرف بدی نزدم 

گفتم من خیلی عاشقتم ولی همون اندازه میتونم راحت بیخیالت بشم 

گف ینی چی 

گفتم خودت میدونی (بعد راجب اون موضوع گفتم) 

گف استرس گرفتم قسم بخور چیزی نشده

در کل اینجور شک ها طبیعی نیست،شک وقتی طبیعیه که شما ببینی همسرت تو گوشیش به کسی پیام داده،یا مثلا ببینی با خانمی چت میکنه ولی بعد اثری از پیامها نیست و ...،از این که چون حس کردی و ازش پرسیدی و اون بنده خدا استرس گرفت،یا بدون هیج دلیلی نشستی با خودت فکر کردی نکنه خیانت میکنه یا چون خانم دیگه ای گفت که شوهرم بهم خیانت کرده برای خودت خیالبافی کنی که حتما همسر منم همینه،یا چون یه نفر گفت همه ی مردها خیانت میکنن شما بی چون و چرا این حرفو بپذیری و تلقین کنی که حتما همسر منم داره کاری میکنه این شک طبیعی نیست و شما نیاز به مراجعه به روانشناس دارید،اگر از همسرت چیزی ندیدی و دچار این مسئله هستی از روانشناس کمک بگیر🌹

در کل اینجور شک ها طبیعی نیست،شک وقتی طبیعیه که شما ببینی همسرت تو گوشیش به کسی پیام داده،یا مثلا بب ...

خب اگ تو گذشته چیزی دیده باشی بازم غیر طبیعیه؟ 

مثال البته... 

دقیقا بیشتر از هرکسی خودم عذاب میکشم  ولی حرفای امشبم بی منظور بود من کلا زیاد این مدلی امر نه ...

حوصله ی جنجال یا بقول شما باز خواست نداره...ببین ی چیزی بگم...اگر سرش جایی گرم باشه اصلا این امرو نهی و قهرو آشتیات واسش مهم نیست...وقتی واست وقت میزاره ینی اولویت زندگیشی...رفتارتو عوض کن چون بدتر ازت دور میشه

ببین عزیزم درسته من سنم به این جور حرفا و چیزا نمیخوره اما بزار بگم تو دلم نمونه

همیشه مامانم میگه به اون چیزی که فک کنی اتفاق میافته مثلا خیانت اگر فک کنی شوهرت بهت خیانت کرده اگر هم نکرده باشع صد در صد یه روز میکنه  مامان من یه دختر خاله داشته که یه دوستی داشته همیشه میگفته نکنه رضا بهم خیانت کنه "رضا " اسم شوهرش  بوده از پس پیشش گفت بهم خیانت نمیکنی خیانت نکردی و  فلان یک ساعت یکبار بهش زنگ میزد کجایی کی میای تماس تصویری بگیر ببنم کجایی اخرشم کارشون به طلاق کشید رضا هم خیلی مرد خوبی بوده به نظر من یه حرفا و فکرا رو ول کن همشون انرژی منفی دارن سعی کن به چیزای خوب فکر کنی مثل وفاداری شوهرت و......

مطمئن باش اگه شوهرت خدایی نکرده بخاد کاری کنه کاری میکنه روحتم خبر دار نشه 

پس نه خودت رو عذاب بده نه شوهرت رو بسپار به خدا 

دقیقا بیشتر از هرکسی خودم عذاب میکشم  ولی حرفای امشبم بی منظور بود من کلا زیاد این مدلی امر نه ...

اونم تا یه حدی میگه چشم خیانت نمیکنم،از یه جایی کفرش درمیاد،اعصابش میریزه به هم،مدام باید استرس داشته باشه باز شما چه فکری راجع بهش کردی باید جواب پس بده،اصلا هم این حرف که طلا که پاکه چه منتش به خاکه اینجا صدق نمیکنه،داری بنده خدا رو شکنجه ی روحی میدی،خودتو بذار جای ایشون،اگه وقتایی که میره ماموریت مدام شما رو چک کنه و امر و نهی کنه و خط و نشون بکشه که اگه دور از جون مرد آوردی خونه فلان و راستشو بگو الان چرا گوشیتو دیر جواب دادی و از این حرفای ناراحت کننده اعصابت تا چه حد کشش داره؟خوب اونجوری قطعا شما هم تبدیل میشی به یه آدم استرسی که هر وقت شوهرت پیام میده و شروع میکنه خط و نشون کشیدن با خودت میگی ای وای،باز این چش شده؟ و قطعا استرس هم میگیری،از روانشناس کمک بگیر،و دیگه در مورد خیانت و ....نخون،تو تاپیکهای اینشکلی نرو و با کمک روانشناس سعی کن مشکل رو رفع کنی،طرف مقابل هم تا یه حدی میتونه با رفتارهای اشتباه ما کنار بیاد از یه جایی اونم خسته میشه و اعصاب براش نمیمونه و خوب حقم داره

خب اگ تو گذشته چیزی دیده باشی بازم غیر طبیعیه؟  مثال البته...

نه اون غیر طبیعی نیست البته همونم اگه قصدشون ادامه ی زندگیه باید به روانشناس مراجعه کنن،روانشناس علاوه بر درمان کسی که این اشتباهو مرتکب شده (برای اینکه کارش رو تکرار نکنه) به زوج آموزش هایی میده که چه طور از این به بعد مثلا فردی که خیانت کرده بتونه اشتباه خیانت رو جبران کنه و اعتماد طرف مقابل رو جلب کنه و به طرف مقابل هم آموزش میده که چه طور احساساتش رو مدیریت کنه که رفتارهای اغراق آمیز و غیر منطقی نداشته باشه،الان رفتار شما خیلی اغراق آمیز و غیر منطقیه،باید فکری به حالش بکنید

اونم تا یه حدی میگه چشم خیانت نمیکنم،از یه جایی کفرش درمیاد،اعصابش میریزه به هم،مدام باید استرس داشت ...

اونم گاهی از این کارا میکنه... 

مثلا همین دیروز بود 

ک از سرکار پیام داد من دیر جواب دادم 

گف چرا 12 دیقه دیر جواب دادی؟؟ سرش بحث و دعوا شد

شب قبلشم سر ساختمون بود (ساختمون پدر مادرش) رفته بود کولر وصل کنه 

منم خواب بودم ساعت 9 اینا بود اس داد خانمم 

من نیم ساعت بعد جواب دادم

گف کجا بودی گفتم خونه گف چیکار میکردی گفتم خواب بودم 

گف من از کجا بدونم خواب بودی... 

اونم گاهی از این کارا میکنه...  مثلا همین دیروز بود  ک از سرکار پیام داد من دیر جواب داد ...

به نظر میرسه داره اینکارو میکنه که شما متوجه بدی کار خودتون و ناراحتی ایشون بشی،یا اگه از اول اینطور نبوده شاید شما با حساسیت زیادت ایشون رو هم ناخودآگاه حساس کردی،البته این حدس منه،کاش با مراجعه به روانشناس مشکل رو حل میکردید،وقتی میشه با آرامش و اعتماد زندگی کرد چرا از خودمون دریغ کنیم؟

2706