2737
2739
عنوان

بنظرتون داره کاری میکنه؟ +شات

1465 بازدید | 73 پست

پ ن :ما 3 ساله ازدواج کردیم... 

پ ن 2:بخاطر این چته ک همسرم ماموریته... 

داستان از این قراره :

داشتم راجب اینکه اگ ی روز خدایی نکرده کاری کنه (خیانت) ولی اسمشو نبردم خودش میدونی اگ این کارو کنه زندگیمون تمومه... 

قبل ازدواجم باهاش طی کردم ک با خوب و بدت کم زیادت می‌سازم ولی این ی مورد نه 

اگ 10 سالم بگذره 3 تا بچه ام داشته باشیم ولت میکنم میرم بچهارم میدم ب خودت ک روز خوش نبینی... 

داشتم حرف میزدم ک یهو گف چی شده استرس گرفتم (آدمی ک کاری نمیکنه استرس میگیره عایا؟) 

الان شات چتمون میزارم... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهههه بابا ول کن تورو خدا

عزیزم بفرما تاپیک بقلی... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2731

اینجا الان بیخودی ته دلت و خالی میکنن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740

بزار

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

خدایی بیل نزنین الکی 

هر چی هم باشع بالاخرع ی روزی برملا میش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اینجا الان بیخودی ته دلت و خالی میکنن

خب شاید کسی تجربش از من بیشتره

🙄🙄🙄🙄🙄🙄

نه کاری نمیکنه 

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2706