2733
2734
عنوان

بنظرتون داره کاری میکنه؟ +شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 73 پست
به نظر میرسه داره اینکارو میکنه که شما متوجه بدی کار خودتون و ناراحتی ایشون بشی،البته این حدس منه،کا ...

خب اگ قصدش این باشه ک کار منو تکرار کنه

اینقد تاکید نمیکنه هی وسط بحث میگفت من الان از کجا باید بفهمم تو خواب بودی.... 

البته تو اینجور مواقع ک توپ سمت اونه من اصلا وانکش عصبی نشون نمیدم 

بهش گفتم از اینجا بفهم ک حرفم سنده... نیازی ب مدرک نیس

من قبل ازدواجمون گفتم بیا بریم مشاوره ولی نیومد 

من خودم میدونم خیلی تو این موضوع زیاده روی دارم میکنم ولی واقعا دست خودم نیست... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
خب اگ قصدش این باشه ک کار منو تکرار کنه اینقد تاکید نمیکنه هی وسط بحث میگفت من الان از کجا باید بفه ...

خودت برو پیش مشاور،ایشون از اولش اینجوری بود؟قضیه ی خواب و موارد مشابهش رو میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت برو پیش مشاور،ایشون از اولش اینجوری بود؟قضیه ی خواب و موارد مشابهش رو میگم

از روز آشناییمون بود... ولی خیلی خیلی کم... 

جدیدا ی کم بیشتر شده 

حتی ی بار موقع خواب بهم گف میترسم 

گفتم از چی

گفت اینکه بیخیال بشی

دیگ برات مهم نباشم

سرد بشی

خیانت کنی... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
خب اگ قصدش این باشه ک کار منو تکرار کنه اینقد تاکید نمیکنه هی وسط بحث میگفت من الان از کجا باید بفه ...

اتفاقا اگه قصدش این باشه، اغراق آمیز رو حرفش پافشاری میکنه،کاری که متاسفانه شما میکنی

2731
از روز آشناییمون بود... ولی خیلی خیلی کم...  جدیدا ی کم بیشتر شده  حتی ی بار موقع خواب ب ...

متاسفانه جفتتون ناخودآگاه دارید این ترسو برای هم با حساسیتتون پررنگ تر میکنید،تنها راه همون مراجعه به روانشناسه که حضوری بررسی و درمان بشید

متاسفانه جفتتون ناخودآگاه دارید این ترسو برای هم با حساسیتتون پررنگ تر میکنید،تنها راه همون مراجعه ب ...

ممنون بابت راهنماییتون😍😍❤️

2738
دوباره بزار

چشم

بیخودی نگرانی گلم عادی جواب داده

خب آخه چرا باید استرس بگیره

خب آخه چرا باید استرس بگیره

عزیزم الان خودتو بزار جای اون،یهویی بی مقدمه بیاد بهت بگه راجب خیانت کردنت و اینا شما نگران نمیشی؟فکرت درگیر نمیشه استرس نمیگیری؟

ایشونم بنده خدا همینطور،فکرش درگیر شده ببینه جریان چیه

عزیزم الان خودتو بزار جای اون،یهویی بی مقدمه بیاد بهت بگه راجب خیانت کردنت و اینا شما نگران نمیشی؟فک ...

خب شخص من او ریگی ب کفشم نباشه 

ن استرس نمیگیرم 

خیلی با اعتماد ب نفس و قاطع جواب میدم