2737
2734
عنوان

مامالي و استقبال از اولين روز پاييز به روايت تصوير🍁

| مشاهده متن کامل بحث + 7184 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامالی عزیزم میتونم بدونم شما چندسالتونه تاپیک هاتون رو دیدم معلومه مادر دانا و باحوصله ای هستید برا ...

بله عزيزم حتما

من ابان امسال ٣٤ ساله ميشم

نظر لطفتونه دوست من🙏🏻 ممنونم ازتون

سلام الهام جونم😘😘 خوبی عزیزم؟رزگلی خوبه😘😘

چقد حال آدمو خوب میکنی با این تاپیکای قشنگت😍

به به چه غذای لذیذ و چه عصرونه ای👌

واقعا خیلی ایده خوبیه خیلی خوشم اومد😃👌

چقد خوب که این فصل این همه برات کیف و لذت داره😍 الهی هر روزت یه خاطره شیرین و قشنگ باشه واست😍

یعنی هیچی تو این فصل به اندازه گرمای زیر پتو اول صبحی حال نمیده😊

یا اون امنیت و آرامشی که موقع نگاه کردن به بارون پشت پنجره توی خونه گرم و امنت احساس میکنی😊

وای عصرونه چای و کیک خودت پز توی این هوای خنک و دلچسبو که نگوووو👌👌😊

من معمولا قبل پاییز سبزی آش و سیر چرخ شده و یه عالمه نخود لوبیا پخته شده میزارم فریزر، واسه عصرای خنک پاییزی بشمار سه میشه یه عصرونه گرم و لذیذ 😊

الهی زندگیت پر از شادی و برکت و حال خوب دوست قشنگم💙💙💙

میدونی اگر شنونده غیبت باشیم هفتاد برابر غیبت کننده گناه کردیم؟!! آره وحشتناکه!! دلیل بیشتر بودن گناه شنونده اینه که به غیبت کننده این جرات رو میده که بازم کارشو تکرار کنه. بیا از همین الان تلاش کنیم اجازه ندیم جایی که حضور داریم این گناه بزرگ اتفاق بیفته.  اولین قدم در برابر غیبت اینه که اصلا اجازه ندیم غیبت صورت بگیره، دوم اینکه اگر اتفاق افتاد ردّ غیبت کنیم،  یعنی از کسی که غیبتش شده دفاع کنیم. حدیث از پیامبر (ص) هست که گفتند کسی که بر برادر مسلمانش منت بگذارد و در برابر غیبتی که از او در مجلسی شنیده دفاع کند خداوند هزار در از شر و بدی را از او در دنیا و آخرت باز می گرداند و اگر دفاع نکند در حالی که قادر بر دفاع است هفتاد برابر گناه غیبت کننده بر او است. حالا سوال پیش میاد که چجوری دفاع کنیم؟ اگر از ویژگیهای ظاهری اون شخص غیبت شد که مثلا چهره ش فلانه ، بگیم اینا که عیب نیست ،عیب اینه که انسان از انسانیت به دور باشه یا گرفتار گناه باشه. اگه از خصوصیات اخلاقی اون شخص غیبت شد که مثلا حسوده یا خسیسه، اینجا سعی کنیم این ویژگی اون شخص رو توجیه کنیم و مثلا بگیم  اینطور نبوده و شاید منظورش این نبوده و صحبتایی مثل این رو بگیم و اگر اون خصیصه قابل توجیه نبود بگیم به هر حال هر آدمی گرفتار خطا میشه، کیه که خطا نداشته باشه ! یا این احتمال رو مطرح کنیم شاید به طور غیرعمد اون رفتار نادرست ازش سر زده. و اگر دفاع مقدور نبود بحث رو عوض کنیم و یا محل و مجلس غیبت رو ترک کنیم، و اگر ترک محل مقدور نبود باید به شکلی مثل بی اعتنایی یا تغییر رفتار نسبت به غیبت کننده نارضایتی خودمون رو نسبت به این عمل نشون بدیم. امام علی (ع) در این زمینه میفرمایند؛ پایینترین حد نهی از منکر و انکار عمل اهل گناه این است که با چهره ای در هم کشیده و ناراضی از عمل آنها با آنها برخورد کرد. و در آخر برای کسی که غیبتشو شنیدیم صلوات بفرستیم یا آیةالکرسی بخونیم یا واسش دعا و استغفار بگیم یا به نیابتش صدقه بدیم...اینجوری حداقل سعی خودمون رو کردیم قدم خیری برای اون شخص برداریم و در حد توان برای گناهی که ناخواسته درگیرش شدیم کاری رو به عنوان جبران انجام داده باشیم...
2731
سلام الهام جونم😘😘 خوبی عزیزم؟رزگلی خوبه😘😘 چقد حال آدمو خوب میکنی با این تاپیکای قشنگت😍 به به ...

سلام دوست خوبم...قربونت برم خداروشكر خوب هستيم

اميدوارم كه حال خودت و حال دلت عالي باشه

ماشاالله خودت هم كدبانويي هم اهل دلي❤️ اش بهترين عصرونه واسه روزهاي پاييزيه...نوش جونتون باشه

از كامنت پر مهرت يه دنيا ممنونم عزيز دلم😘

سلام عزیزم من اتفاقی کاربری شمارو لابلای صفحات نی نی سایت پیداکردم چنتا از تاپیکاتونو خوندم خیلی لذت بردم پر محتوا و زیبا بودن موضوعات و سبک زندگی و سلیقه شما... مشخصه زندگیتون رو پایه ی یه سری اصول هست که باعث شده همه ی کاراتون با آرامش باشه

موفق و سلامت باشین به همراه دختر گلتون🌷😘❤️

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

سلام مامالی مهربون، من نسترن هستم دوباره برگشتم، دوباره کاربریم تعلیق شد، خودمم نفهمیدم چرا، یکی از دلایلی که دوباره اومدم به عشق پستهای شما بود، شاد و سلامت باشید در کنار همسر گرامی و رز نازنین 😍🥰

سلام عزیزم من اتفاقی کاربری شمارو لابلای صفحات نی نی سایت پیداکردم چنتا از تاپیکاتونو خوندم خیلی لذت ...

سلام عزيز دلم

خوشحالم از اينكه لذت بردي...چون هدفم از نوشتن اينجا چيزي جز تكثير شادي نيست

ممنونم از نظر لطفت وكامنت پر انرژيت كه حالم رو خوب كرد

سلامت باشي دوست خوبم❤️

2738
سلام مامالی مهربون، من نسترن هستم دوباره برگشتم، دوباره کاربریم تعلیق شد، خودمم نفهمیدم چرا، یکی از ...

سلام نسترن عزيزم

اي بابا...خوب كردي باز اومدي

خودت و تاپيك هات هم عشق منيد❤️

مرسي از محبت هميشگيت قشنگم😘

سلام نسترن عزيزم اي بابا...خوب كردي باز اومدي خودت و تاپيك هات هم عشق منيد❤️ مرسي از محبت هميشگيت ...

ممنونم مهربون ،دیگه مواظبم حرف زیاد نزنم نترکم 🤭، شاد و سلامت باشید 

سلام عزيز دلم خوشحالم از اينكه لذت بردي...چون هدفم از نوشتن اينجا چيزي جز تكثير شادي نيست ممنونم ا ...

خواهش میکنم عزیزم حس میکنم خارج از مجازیم خیلی خون گرم و مهربون باشید حرفای شمارو دلنوشته هاتونو که میخوندم متوجه میشدم کمتر کسی مثل شما این دید داره گاهی آدم باید برای خودش ارزش قائل بشه و باخودش مثل یک مهمان یک آشنای قدیمی رفتار کنه ..‌.حتی جاهایی که شما برای خانوادتون غذا تدارک دیدید برای مهمونی متوجه شدم هرچقدر رابطه ی نزدیک و صمیمی باکسی داشته باشید دلیل نمیشه از تدارک و تزئین غذاتون کم کنین و در عین خودمونی بودن بسیار به اینچیزا اهمیت میدید

انشالله که اون انرژی که من تو تاپیکاتون گرفتم خیلی بیشترش به خودتون برگرده...زنده باشین❤

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
خواهش میکنم عزیزم حس میکنم خارج از مجازیم خیلی خون گرم و مهربون باشید حرفای شمارو دلنوشته هاتونو که ...

اي جان عزيزم❤️❤️❤️ممنونم از نظر لطفت و توجهي كه داري دوست خوبم...باعث خوشحالي و افتخارمه

سلامت و خوشبخت باشي گلم😘😘😘

سلام مامان الی عزیز. قصد داشتم بچمو کم کم از پوشک بگیرم و دنبال تاپیک مناسب بودم که به تاپیک شما برخوردم. و بعدشم چون ازتون خوشم اومد یه سر به سایرتاپیکاتون زدم.

توی این تاپیک یه حس عجییییب گرفتم. اینکه 

منم متولد پاییزم( آبان)

منم بهترینمو توی پاییز شناختم

منم پاییز ازدواج کردم

منم بهترین سفرامو پاییز رفتم

منم بهترین فصلم پاییزه و عاشقشم

ولی تابحال بهش حتی فکر نکرده بودم چه رسد به اینکه برنامه ای برای این فصل زیبا داشته باشم، به خودم اومدم که چقد کم به خودم فکر میکنم و چقد بد.... انشالله این تکون، باعث خودآگاهی بیشتر بشه برای من. 

خوشحالم از آشناییت گلم، خوشبخت و سعادتمند باشی🥰🥰🥰🥰🥰🥰.

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه