2733
2734
عنوان

مامالي و استقبال از اولين روز پاييز به روايت تصوير🍁

| مشاهده متن کامل بحث + 7184 بازدید | 69 پست
سلام مامالی عزیز،من همیشه تاپیکهای شما رو دنبال میکنم و ازشون لذت میبرم لطفا هروقت فرصت کردید دستورک ...

سلام عزيز دلم، لطف داري ممنونم از محبتت

اتفاقا بچه دوستم بدغذاست و مرغ دوست نداره، يه بار خونه ي ما بودن و همين غذا رو پخته بودم، اين بچه چنان با اشتها ميخورد كه پدر و مادرش متعجب شده بودن.

واسه كباب مرغ من فيله مرغ و يه دونه پياز ويه حبه سير رو ميريزم تو خردكن و كاملا ميكسشون ميكنم( تو چرخگوشت هم ميشه ريخت)

بعد بهش نمك و فلفل و زردچوبه و يه قاشق زعفران اب شده ميريزم و مخلوطشون ميكنم ، ميذارم نيم ساعت تو يخچال بمونه

تو تابه كره و يه قاشق روغن مايع ميريزم و كباب هارو با دست فرم ميدم و ميچينم تو تابه، اب زعفرون هم ميريزم يه مقدار و درش رو ميبندم با شعله ملايم بپزن، كم كم كه ابش كشيده شد و به روغن افتاد اماده هستن، نبايد سرخشون كرد چون سفت و خشك ميشه همين كه ابش كشيده بشه و تو روغنش تفت بخوره هر دو طرفشون كافيه

براي كنارش هم من گوجه سرخشده و نخود سبز پخته اماده ميكنم.

اميدوارم كه درست كنيد و خوشتون بياد😊😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيز دلم، لطف داري ممنونم از محبتت اتفاقا بچه دوستم بدغذاست و مرغ دوست نداره، يه بار خونه ي ما ...

بسیار عالی مامالی مهربون،حتما درست میکنم امیدوارم دخترم خوشش بیاد،مرسی ازاینکه وقت گذاشتی،خدادخترگلتو حفظ کنه

مهربونا واسه ی شادی روح همسرم یک صلوات بفرستید

خيلي خوشم مياد به خودت به إحساست احترام ميزاري مث خيليا خفه اش نميكني اين احترام كذاشتن باعث ميشه بقيه واستون ارزش قايل بشن

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2728

عزیزم انشالله همه فصل مثل فصل پاییز که عاشقشی واست زیبا باشه  عمرت مثل برگ پاییزی نباشه😍⚘

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂

به به مامالی نازنین تولدت پیشاپیش مبارک عشقم،پاییز برای من تداعی شروع سال تحصیلی وخاطرات زیبای آغاز سال جدیده،بوی نم بارون،همه چی تمیزز،نون تازه وصبحانه.....چقدر خوب بود

دوست بااحساس وجذاب من الهی صد ساله بشی وهمیشه درکنار همسر ودخترنازت خوب وخوش وسالم باشید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
بسیار عالی مامالی مهربون،حتما درست میکنم امیدوارم دخترم خوشش بیاد،مرسی ازاینکه وقت گذاشتی،خدادخترگلت ...

خواهش عزيز دلم

ممنونم، خدا فرشته ي شما رو هم براتون حفظ كنه❤️

خيلي خوشم مياد به خودت به إحساست احترام ميزاري مث خيليا خفه اش نميكني اين احترام كذاشتن باعث ميشه بق ...

افرين عزيزم، دقيقا همينطوره

ما مهمترين ادم زندگي خودمون هستيم، كسي كه بيشتر از هركسي لايق عشق و احترامه☘️

راستي چقدر امضاتو دوست داشتم مخصوصا كه خودمم فر فري ام😊

2740
عزیزم انشالله همه فصل مثل فصل پاییز که عاشقشی واست زیبا باشه  عمرت مثل برگ پاییزی نباشه😍⚘

عزيز دلم ممنونم از دعاي قشنگت❤️

همينطوره👌🏻 تمام فصل ها زيبا و دوست داشتني ان☘️

مرسي مهربونم

آخه شما چقدر با سلیقه و خوش ذوق هستین خوشا به حال اطرافیانتون که ازتون انرژی میگیرن. موفق باشین همیشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
به به مامالی نازنین تولدت پیشاپیش مبارک عشقم،پاییز برای من تداعی شروع سال تحصیلی وخاطرات زیبای آغاز ...

ممنون دوست خوبم

اي جانم پس براي شما هم خاطره انگيزه اين پاييز هزار رنگ❤️

خداروشكر كه حال دلت خوبه، هميشه كامنتات خوشحالم ميكنه، مرسي كه هستي و اين همه به من انرژي خوب ميدي😘

اميدوارم اين دعاهاي قشنگت چندين برابر به زندگيت برگردن عزيز دلم

آخه شما چقدر با سلیقه و خوش ذوق هستین خوشا به حال اطرافیانتون که ازتون انرژی میگیرن. موفق باشین همیش ...

خوش به حال خودم كه شما دوستاي نازنين رو دارم كه كلي ازتون انرژي مثبت ميگيرم

ممنون قشنگم😘😘😘😘