2733
2739
عنوان

مامالي و استقبال از اولين روز پاييز به روايت تصوير🍁

| مشاهده متن کامل بحث + 7184 بازدید | 69 پست
سلام مامان الی عزیز. قصد داشتم بچمو کم کم از پوشک بگیرم و دنبال تاپیک مناسب بودم که به تاپیک شما برخ ...

سلام عزيز دلم

اين نظر لطف شماست و باعث افتخاره براي من🙏🏻❤️❤️❤️❤️

واقعا خوشحال شدم كه اين نوشته باعث شد بيشتر به خودت توجه كني...خود اگاهي بزرگ ترين گنج زندگي ماست

و ازت ممنونم كه اينها رو برام نوشتي، چون متقابلا من هم انگيزه ي بيشتري گرفتم😍

موفق باشي دوست من❤️

سلام عزيز دلم اين نظر لطف شماست و باعث افتخاره براي من🙏🏻❤️❤️❤️❤️ واقعا خوشحال شدم كه اين نوشته ب ...

ممنون عزیزم. امیدوارم برای شما و خانواده ی گرمتون بهترینا رقم بخوره.💗💗💗

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم تولدت مبارك

چقدر جالب الان این پستتون رو دارم میخونم و برام جذابه که یک جای دیگه نوشته بودم سبک زندگیمون شبیه به همه الان متوجه شدم هر دو پاییزی هستیم و عروسکمم هم پاییزیه 😍

2728
چقدر جالب الان این پستتون رو دارم میخونم و برام جذابه که یک جای دیگه نوشته بودم سبک زندگیمون شبیه به ...

عزيزم🥰

البته رزي متولد پاييز نيست

فقط تو پاييز فهميدم كه باردارم😁

سلام مامالی ببخشید من همیشه دوست داشتم یه سوال ازتون بپرسم البته شخصی هست دوست داشتم بدونم شغلتون ...

سلام عزيزم

در حال حاضر خانه دار هستم اما تا قبل از بدنيا اومدن رز يه فروشگاه كوچيك وسايل هنري داشتم كه جمعش كردم

2738