2737
2739

اکثر کسانی که ناخواسته حامله میشن جلوگیریشون طبیعیه یا از همون اول از کاندوم استفاده نمیکنن

در اصل باید بگم درست جلوگیری نمیکنن اسمشم میزارن ناخواسته

منم قبول ندارم

دوست دارم انقدر بخندم سرم  بیاد ولی نمیاد🤭🤭🤭

انشالله دامنت خواسته سبز بشه

انشالله وقتی افسرده ای و قرص اعصاب میخوری و رفتی دندونپزشکی و عکس رادیولوژی گرفتی و فولیک اسید نخوردی و کلی پروفن و ژلوفن خوردی و دوا برای موهات زدی و خوردی حامله نشی که بفهمی ناخواسته یعنی چی

وزن اولیه۶۷.وزن هدف ۶۰. وزن فعلی ۵۹ شدم.هوووراااااا  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب مثلا اونی که قرص میخوره و باردار میشه نظر شما در موردش چیه؟ یا من خانمی رو میشناسم لوله هاشو بسته بوده(بیست و دو سال قبل)،دوسال بعد از بستن لوله هاش هم با روش های دیگه پیشگیری داشته چون هنوز میترسیده،بعد از دوسال روشهای دیگه رو کنار گذاشته و در کمال ناباوری باردار شده! خوب این بارداری اگه ناخواسته نیست اسمشو چی میشه گذاشت؟درسته بعضی روشها اصلا مطمئن نیستن ولی تنها روشی که بگیم صد در صد مطمئنه اینه که کلا رابطه ی جنسی تعطیل بشه!

2731

ما تو فامیل داریم بچه ناخواسته! خیلی هم معتقدم که اگه منع کنی به سرت میاد 

خودمم یکی تو فامیل بچه دومش گفتن ناخواسته بوده پشت سرش گفتم ن بابا مطمئنم برنامه ریزی شده بوده! الان خیلی میترسم 😪

ان شاء الله خواسته و ناخواسته خدا سالم و صالحش رو نصیبم کنه 

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
2740

عزیزم من خودم دوسال پیش قرص مصرف میکردم بعد که حامله شدم دکتر گفت احتمالا قرص های که تو گمرک مونده و تاریخ مصرف گذشته است و تو وارد خانه ها متاسفانه پخش شده دلیلشه

که بعد خدا نخواست و بچه تو ۸ هفته سقط شد

انشالله دامنت خواسته سبز بشه انشالله وقتی افسرده ای و قرص اعصاب میخوری و رفتی دندونپزشکی و عکس رادی ...

وای یا ابولفضل پس اون توله رو کی بزرگ کنه 

حالا بعدش حالت بهتر شد ؟؟

شما بگو من چ جوری پبشگیری کنم وقتی همسرم از کاندوم استفاده نمی کنه و به خوددممم قرص نمیسازه 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
شما بگو من چ جوری پبشگیری کنم وقتی همسرم از کاندوم استفاده نمی کنه و به خوددممم قرص نمیسازه 

امپول امتحان کردی؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706