2733
2734

یعنی چی آخه. بارداری نیازمند اعمالیه ک ناخواسته بودنش رو کاملا نقض میکنه. اخه این همه روش پیشگیری.....

به آرزوهایم قول رسیدن دادم . خدایا کمک کن خوش قول باشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

جاری من پیشگیریش این بود که بعد رابطه میرفته دستشویی😐بعد گفت ناخواسته باردار شدم😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740

من م نفهمیدم والا

جاریم اولی رو حامله اس میگه دیگه عمرااا نمیارم و جالبه اینم ناخواسته اس..هروقت میگه تو دلم میگم از کجا معلوم بلدی و بعدبو بعدی ناخواسته نباشن وقنی اولی رو میگی ناخواسته اس😐😐

هیچ کدوم از روش های پیشگیری صد در صد پیشگیری نمی کنن

همه رو با هم انجام هم بدی باز یه احتمال خیلی کوچیکی وجود داره باردار بشی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

عزیزم پیشاب مرد حاوی میلیونها اسپرمه گاهاً پیشاب مرد باعث حاملگی‌میشه و دوم اینکه بعضی مردا به خاطر استرس یا دلایل دیگه نمیتونن جلو خودشونو بگیرن و قبل از ارضا شدن خودشونو بکشن عقب

مذهبی کله پنیری

اون لحظه میگن ایشالا نمیشه راحت باشیم بعدش که میشه بارداری اسمش و میزارن ناخواسته درواقع باید بزارن بارداری ایشالا که نشه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706