2737
2734
ما هم خودشو دعوت میکنه.سختم نیست اما رفتاراشو دوست ندارم خیلی مغروره و وقتیم میاد همش بالشت زیر سرشه ...

برامابرعکس وقتی میاد عین میخ میشینه ۲.  ۳ سااعت🤣🤣🤣😐

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من باگوشت چرخ کرده کتلت یا کباب تابه ای درست میکنم خالی تاحالا درست نکردم

گشت چ خ کرده رو یه بار با پیاز داغ تفت بده رب بزن با ادویه و سیب زمینی نگینی که از قبل سرخ کردی بهش اضافه کن با لیمو تازه و نون بخور حاااالشووو ببر.

دهنم اب افتاااد.گوشت نداریم ماااا

متاسفانه خونه بچشه که دوست داره .اگه خونه کسی دیگه باشه اره.اکه شما هم خونه بچت بری زنش بهت رو نده ش ...

آخه مادر شوهر داریم تا مادر شوهر 

بخداااا خستم کردن همه ی زندگیشون رو دوش من و شوهرمه 

آدم باید یه ذره از خودش جربزه داشته باشه 

چی بگم که دلم خونه نمیشه اینجا گفت از کجاش بگم آخه 

2731
اخه من باگوشت چرخ کرده کتلت یا کباب تابه ای درست میکنم خالی تاحالا درست نکردم

پس همبر واسه ساندویچ چجوری درست میکنی؟ 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2738
خوبه که حداقل میشینه .ادم اونجور موذبی که همش دراز کش هست فقط نوقع غذا خوردن پا میشه بعد جمع کردن با ...

خستس طفلک🤣🤣🤣🤣

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
آخه مادر شوهر داریم تا مادر شوهر  بخداااا خستم کردن همه ی زندگیشون رو دوش من و شوهرمه  آ ...

اره حق داری منم هستم توی شرایطت اما قبول کن کاری نمیشه کرد .خانواده شوهر بهت وصلن حالا نمیگم تموم زندگیت وقف اونا بشه اما کات هم نمیشه کرد.

2706