2733
2734
عنوان

قبلم تیر میکشه از حرف مادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 63 پست
هر کس و هر چیزی رو که حالتو بد میکنه از زندگیت دور کن یا حد خودشونو متوجه میشن و رفتارشونو اصلاح میک ...

من ک آرزومه این روبط قطع شه اما متاسفانه همسرم نفر اولبه ک خودشو تو مشکلات خواهرا و برادراش دخالت میده و مشکلاتشون همیشه وسط زندگی ماس

هر کس و هر چیزی رو که حالتو بد میکنه از زندگیت دور کن یا حد خودشونو متوجه میشن و رفتارشونو اصلاح میک ...

نه شوهرمم نمیره ینی ب خودشم ثابت شد خونوادش چقدر بی شرفن

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک آرزومه این روبط قطع شه اما متاسفانه همسرم نفر اولبه ک خودشو تو مشکلات خواهرا و برادراش دخالت می ...

وای چ بد

شوهرمن اصلا براش مهم نیس چ مشکلاتی دارن اونا

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
من ک آرزومه این روبط قطع شه اما متاسفانه همسرم نفر اولبه ک خودشو تو مشکلات خواهرا و برادراش دخالت می ...

باهاش صحبت کن. بگو اونقدری که تو برا اونا دلسوزی و زندگی رو به کام خودت و من تلخ میکنی اونام هستن؟ اگرم نشد بزار اون با خانوادش هر طور هست باشه ولی تو بکش کنار.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2742
وای چ بد شوهرمن اصلا براش مهم نیس چ مشکلاتی دارن اونا

بله متاسفانه

وقتایی ک رفتاراشونو در قبال ما میبینه کلی پشیمون میشه و میگه دیگه حتی جواب زنگاشونونمیدم اما بعد دو روز روز از نو روزی از نو 

باهاش صحبت کن. بگو اونقدری که تو برا اونا دلسوزی و زندگی رو به کام خودت و من تلخ میکنی اونام هستن؟ ا ...

میدونی جالبیش به اینه ک دقیقا ۴ روز پیش به یکی از دخترای خودش تهمت زدن ک با کسیه و همسر منو برادرش دنبال کارای شکایتو اعاده حیثیت و ...هستن بعد این خانوم رفته پیش پدر من اینطوری گفته...

2738
میدونی جالبیش به اینه ک دقیقا ۴ روز پیش به یکی از دخترای خودش تهمت زدن ک با کسیه و همسر منو برادرش د ...

تو هم بگو چیه چرا میری پیش پدرخ من که زن نداره شاید دنبال شوهر میگردی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
میدونی جالبیش به اینه ک دقیقا ۴ روز پیش به یکی از دخترای خودش تهمت زدن ک با کسیه و همسر منو برادرش د ...

یعنی بعد از تهمت به دختر خودش رفته اینارو گفته؟ پس خیلی بی عاره. تو ام بگو این بارو به حرمت اینکه مادر فلانی هستین ندید میکنم بار بعد اعاده حیثیت میکنم ازتون. باید بیاین ثابت کنین.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
تو هم بگو چیه چرا میری پیش پدرخ من که زن نداره شاید دنبال شوهر میگردی

😂

پدرم زن داره

منتها درس حدس زدی مادر شوهرم عاشششششق صحبت کردن با آقایونه بعد فوت پدرشوهرم همیشه توهمه خواستگار داره میگه فلانیا خواستگارامن اما من جواب رد دادم

همشوهر هم برادرشوهرات شیر کن بگو من ناموستمون ننه عنترتون بهم تهمت زده اینکه دیگه کاری نداره،ماستی چرا آخه

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
همشوهر هم برادرشوهرات شیر کن بگو من ناموستمون ننه عنترتون بهم تهمت زده اینکه دیگه کاری نداره،ماستی چ ...

ماست نیستم عزیزم🙂

میگم دو روز مهمون داشتم جلو اونا نمیشد 

دارم خودمو آماده میکنم واسه بعداز ظهر ک همسرم اومد

ماست نیستم عزیزم🙂 میگم دو روز مهمون داشتم جلو اونا نمیشد  دارم خودمو آماده میکنم واسه بعداز ...

آره چطور ناموس خودشون مهمه میرن شکایت احاده حیثیت،توام برا خودت ارزش قائل شو و کم نیار،متاسفم پدرت پشتت نبوده وبدتر ازون مادرت یا بقیه خانوادت،خودت هوا خودتو داشته باش،توکل به خدا

تورندگی یچیزایی روآسون میشه فهمید،،،سختمیشه فهموند
2706