2733
2739
عنوان

تو دوران عقد به خاتواده شوهر زنگ بزنیم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 68 پست
حق با پدرته عزیزم مطمنننن باش. این مردا داغن حالا مخصوصا الان ک عقدیم بزنه کار دستمون بدن بازدار بش ...

من اونموقعا همسرم تهران بود تهران کار میکرد و یه خونه کوچیک هم‌کرایه کرده بود خونه پدرش شهرستان بود . منم خیلی وقتا میومدم تهران پیشش. اما هیییییچوقت بهش جرات ندادم حرکتی بزنه  

تو رو خدا منو لایک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحثم پیشش باشم نیست آخه خواهرشوهرمم همزمان عقده اون میمونه خانواده شوهرم این چیزا براشون مهم نیست من ...

گلم من میموندم.میگفتن ما دخترمونم میزاشتیم بمونه.اون موقع ک من اونجا بودم مادرش دست ب سیاه و سفید نمیزد.اون اتاقی ک ما میخوابیدیم مثل انباری بهم میریخت نمیکرد جمعش کنه.الان میگم کاااااااش قلم پام میشکست نمی رفتم بمونم

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
گلم من میموندم.میگفتن ما دخترمونم میزاشتیم بمونه.اون موقع ک من اونجا بودم مادرش دست ب سیاه و سفید نم ...

نمیریم ی درده میریمم هزار درد من خودمم دوس ندارم بمونم فقط حس میکنم ی جور تصور میکنن ما دهاتی هستیم خانوادم سخت میگیرن میگن اخرشب خونه باش

2728
نمیریم ی درده میریمم هزار درد من خودمم دوس ندارم بمونم فقط حس میکنم ی جور تصور میکنن ما دهاتی هستیم ...

نه بابا ربطی به دهاتی بودن نداره بعضی خانواده ها سختگیرتر هستن

حقم دارن چون واقعا دوران عقد دوران شناخته نه دوران از دست دادن بکارت! احتمال جدایی توی عقد خیییلی زیاده

تو رو خدا منو لایک نکنید
منم عقدم پدرم اجازه نمیده هرجا باشم باید دوازده خونه باشم شوهرم خیلی غر میزنه

۱۲ که خوبه. من ۱۰ باید خونه میبودم. اگه میشد ۱۰ و ربع زنگ میزدم که دارم میام تو راهم. اگه مهمونی میرفتیم کاری نداشت تا ۳ ام برنمیگشتم. منم ناراحت میشدم ولی خوب چیزی نمیگفتم. یه بار دیگه خییلی زورم اومد گفتم اخه ۱۰ خیلی زوده بابا. گفت خوب ۱۰ونیم بیا😑😑😂😂😂😂اخه همش نیم ساعت؟؟؟؟؟ و اینگونه بود که من ۱۰ونیم میومدم. ولی کلی حرص میخوردما... امااااااا وقتی ازدواج کردیم هر وقت هر جا حرف از نجابت و خانواده خوب میشد همسرم میگفت فلانی حتی زن من بود ولی چون خونه باباش زندگی میکرد ما باید ۱۰ فلانی رو تحویل باباش میدادیم. و من ذووووق میکردم که چقدر کار بابام به نفعم شد.. الانم که خواهر شوهرم اومده قهر همسرش زنگ زده به شوهر من که اون موقع که ما تا ۲ و ۳ بیرون بودیم چرا مامانت نمیگفت دخترم کحاس؟؟؟ 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2740
اینا هر روز توقع دارن بهشون زنگ بزنه ادم. منم گ حوصله ندارم از یه طرفم خجالتیم اخه حرفمم نمیاد بقرا ...

من که نمیزدم ابدااااااا ولی اونام نمیزدن هرزگااااهی یه خواهرشوهرم ز میزد

منم مثل تو همیشه مادرش زنگ میزنه من نمیزنم کلا حوصلشو ندارم بیخیال بعدا وظیفه میشه مادرشم دید من زنگ نمیزنم اونم زنگ نزد دیگه راحت و اسوده

بعداز هرسختی اسانی هست امیدوارم سختیای همه تموم شه و اسانی بیاد خدا وعده داده😍😍برای تموم شدن سختیای خودتون و خودم صلووووووووات😋😋

بیخودی برا خودت وظیفه درست نکن نادونی مگه الان زنگ بزنی هم شوهرت هم خانوادش زنگ نزنی میگن چرا نزد از الا اصلا زنگ نزن نهایتش با شوهرت میحرفی حالشون رو بپرس ک اونم جایز نمیدونم  زنگ نزنی هاا

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2706