2737
2739

خانما چن ساله ایودی دارین.؟؟؟  مهر سال ۹۷  پسرم دنیا اومد من دی ۹۷ ایودی گزاشتم الان موعدش رسیده ک برم عوضش کنم یا ۷ سال کامل تموم بشه ضرر نداره که؟؟؟

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 

مگه چن ساله گذاشتی..من 15ساله گذاشتم..دکترم گفت جنس دستگاهت خوبه تا 20میتونه باشه 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تازه ۸ ماه دیگه که بگذره، میشه ۶ سال آیودی تا ۱۰ سال مشکلی نداره، اگه راحتی و درد و اینا نداری و قص ...

اون زمان ک گزاشتن گف ۷ سالس واس همین پرسیدم ن خداروشکر خوبم قصدبارداری ندارم

2738
من هورمونی گذاشتم. الان ٥ سال شده. باید از دکترم بپرسم. اون زمان به من گفتند ٥ سال، ولی بروشور نوشته ...

از مدل هورمونی راضی هستی؟ روزهای پریودت طولانی تر از قبل آی یو دی نشده؟ خونریزیلت شدید نیست؟

من قبلا مسی داشتم و هر دوره پریودم ۱۵ روز طول می‌کشید با خونریزی شدید

من هورمونی گذاشتم. الان ٥ سال شده. باید از دکترم بپرسم. اون زمان به من گفتند ٥ سال، ولی بروشور نوشته ...

ب منم گفتن ۷ ساله

مگه چن ساله گذاشتی..من 15ساله گذاشتم..دکترم گفت جنس دستگاهت خوبه تا 20میتونه باشه 

گفتن ۷ ساله ینی مشکلی پیش نمیاد؟

از مدل هورمونی راضی هستی؟ روزهای پریودت طولانی تر از قبل آی یو دی نشده؟ خونریزیلت شدید نیست؟ من قبل ...

بله راضی هستم. نوع هورمونی بر خلاف مسی، خونریزی را کم و تعداد روزهای پریودی را کاهش میده. من چون کم خونی مینور دارم، دکترم گفتند هورمونی برام مناسبه. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
گفتن ۷ ساله ینی مشکلی پیش نمیاد؟

ن بابا چ مشکلی..خاهر من دستگاهش 10ساله بود..بعد 15سال عفونت گرفت رفت برداشت 2,ماه بعد رفت گذاشت

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2706