2737
2739
عنوان

ابن راسته 😮😮😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 58 پست
بله عزیزم ویروس ای ای ای که مستقیم مغزو اعصاب رو درگیرمیکنه تاده روز خودشو نشون میده و به سرعتم میک ...

همون کروناست که به این شکل دراومده تا سه روز باعث مرگ مغزی میشه و اگه زنده بمونی دگ بدن باهاش اوکی شده و آنتی بادی ترشح شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا کرونا هم گفتن شایعه هست

هرچند بیماری ذات الریه هم یجوری شبیه کرونا هس

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
منم شنیدم که یک ویروس جدید تو قزاقستان اومده خطرناک هم هست

از کل دنیا داره درد و مرض میریزه

تو چین که بعد کرونا طاعون خیارکی و لانه گزینی سوسک اومد.تو قزاقستان هم که ظاهرا مریضی جدید اومده.

خدا بهمون رحم کنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2742
به به.... هر دم از این باغ بری میرسد..... استرس کرونا کم بود ذات الریه هم  بهش اضافه شد... رسما ...

😭😭😭😭

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
از کل دنیا داره درد و مرض میریزه تو چین که بعد کرونا طاعون خیارکی و لانه گزینی سوسک اومد.تو قزاقستا ...

اخر زمانه. میگی ن ببین 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
بخدا الان دیدم 

عزیزم شایعه زیاده باور نکن فقط از اخبار رسمی یا مطمئن دنبال کن خبر هارو

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2740
نه بابا خبر خوش ک درباره تحریم ها بود ک باز بدبختی شد از این ویروس هنوز کسی حرفی نزده

من الان خوندم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

مادر جاریم وچندتا از اقواما تو آذر ودی ماه کرونا گرفتن وبستری شدن درحالیکه بهمن ماه گفتن یه چیزی ب اسم کرونا اومده ولی شایعه س گذاشتن بعد انتخابات گفتن قرنطینه بشین.

اینو بدون کم کم هزار نفر رو کشته که الان مجبور شدن اعلام کنن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

باز حسن چی بلغور کرده؟

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
بله عزیزم ویروس ای ای ای که مستقیم مغزو اعصاب رو درگیرمیکنه تاده روز خودشو نشون میده و به سرعتم میک ...

خدا اگه میخواد نسلمونو منقرض کنه چرا داره زجر کش میکنه؟یه دفعه یه شهاب سنگ بزنه مثل دایناسورا بترکیم دیگه

چه قدر درد و مرض عجیب غریب زیاد شده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706