2752
2734

الان حیای جامعه ما به نسبت گذشته کمتر شده یه عده هم اسم این رو گذاشتن آزادی خانم ها اتفاقا این بد بخت کردن خانم هاست چرا؟

۱-تصور کنید کلا حجاب برداشته باشه زن ها با لباس بدن نما بیان بیرون وقتی شوهر یک‌خانم از خونه بیرون میره خانمش همش استرس داره اقاش وسوسه نشه بره خیانت کنه

چیزی که زیاد توی تایپیک‌ها دیده میشه

۲- وقتی خانم ها راحت با اقایون دوست میشن اقایون بعصی هاشون دیگه انگیزشون برا ازدواج‌کم‌میشه در نتیجه این خانمها هستند که باید تنهایی و مجردی رو تحمل کنند 

۳_وقتی فضای جامعه ما تحریک‌امیز بشه همه به جنس زن به چشم یک‌کالا برای رفع نیازهاسون نگاه میکنند نه یک‌انسان وارسته و کلا زن در این‌جامعه تبدیل میشه به یک‌عروسک برا رفع نیاز

۴_در این شرایط زن ها به جای اینکه به فکر پیشرفتشون باشن دایم باید در فکر ارایش و خوشگل کردن خودشون باشن که از زن های دیگه عقب نیفتند مبادا اقایون اینها رو نخوان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
۴ میلیارد زن تو دنیا حجاب ندارن راحت زندگی میکنن فقط ما چهل میلیون زن ایرانی بدون حجاب بدبخت میشیم&n ...

مطمینید راحت زندگی میکنند آمارهایی که خودشون در مورد تجاوز و خشونت علیه زنان دادن‌بخونید حتی مغازه هایی برای اجاره کردن زنان وجود داره من خودمون چند تا از فامیل هامون‌خارجن

و بدتر خواهد شد .

نشانه های آخرالزمان و نزدیک شدن به ظهور منجی عالم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

همینه دیگه برا همین خارجیا اغلب یا ازدواج و تعهدی وجود نداره امار خودکشی خانمها بالاست امار تجاوز فرزندای تک سرپرست و هزارتا کوفت زهر مار دیگه 

همه چیز ازذهنت شروع میشه 

دگ هیچ چیز مث اولش نیست آزادیم حدی داره خیلی آراسته بودن با بدحجابی الکی گرفتن والا خارجیا از ایرانیا باحجاب ترن اگ دقت کنید ما فقط اسممون مسلمان تیپ قیافه بعضی خانوما بیرون میبینی تعجب میکنی ب انسان بودنشون

همش حقیقت بود گلم ولی الان باید سنگر بگیری که ترور نشی

کاربر اقان

💜🆂🅰🅽🅰🆉💜  👸🏻  ⛔آقاهستم⛔  انقدر دیوونتم میترسم زندگی تو رو از من بگیره ، عشق تو با من به دنیا اومده یه روزم با من میمیره ...........
2706