2737
2739
عنوان

ابن راسته 😮😮😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 58 پست
عزیزم شایعه زیاده باور نکن فقط از اخبار رسمی یا مطمئن دنبال کن خبر هارو

عزیزم شما چه ساده ای اصفهان وضعیتش سیاهه از بس کرونایی داره بعد   میگن 10 نفر فوتی من پسر داییم میگف این امار یک ساعته برا کل روز میگن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خبر خوبش برای تحریم های تسهیلاتی بود که به فنا رفت 

چطور؟سازمان ملل موافقت کرد؟

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
2728
اخر زمانه. میگی ن ببین 

اونو که میدونم

الان فقط منتظرم شهاب سنگ بخوره زمین همه مونو منقرض کنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
 خدا اگه میخواد نسلمونو منقرض کنه چرا داره زجر کش میکنه؟یه دفعه یه شهاب سنگ بزنه مثل دایناس ...

واسه اینکه کار خدا نیست😐

یه عده سودجو پشت پرده ن که میخان مردم به جایی برسن که حاضر بشن داروندارشون برا واکسن چندمیلیونی بفروشن واونا سود کنن.ومغز مردم از اتفاقات سیاسی ....منحرف بشه وفقط راضی به سالم بودن ونفس کشیدن باشن روز ب روز همه چی گرونتر وبدتر وهیچ اعتراضی نیست

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740
عزیزم شما چه ساده ای اصفهان وضعیتش سیاهه از بس کرونایی داره بعد   میگن 10 نفر فوتی من پسر ...

من گفتم اخبار رسمی و مطمئن گفتم اخبار ایران مطمئنه؟؟

در ضمن اینکه اخبار ایران مطمئن نیست  ما خبرای هر کسی رو باید بادر کنیم؟؟!

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
مادر جاریم وچندتا از اقواما تو آذر ودی ماه کرونا گرفتن وبستری شدن درحالیکه بهمن ماه گفتن یه چیزی ب ا ...

دی کرونا ایران اومد منم گرفتم خوب شدم. اونموقع گفتن چاییدی. بهم دارو دادن ولی  نمیگفتن کروناس....  خدا لعنت کنه.. میگن نمیگیم که روحیه مردم خراب نشه... ن الان خیلی خوبه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
من گفتم اخبار رسمی و مطمئن گفتم اخبار ایران مطمئنه؟؟ در ضمن اینکه اخبار ایران مطمئن نیست  ما خ ...

ب من  میگین رسمی کیه منم برم ببینم ماهواره نداریم 

مادر جاریم وچندتا از اقواما تو آذر ودی ماه کرونا گرفتن وبستری شدن درحالیکه بهمن ماه گفتن یه چیزی ب ا ...

اره شوهر منم همون موقع رفت خوزستان ماموریت برگشت همه این علائم و داشت بعدا فهمیدیم کرونا بوده

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
یعنی اینکه قرار بود مقداری از تحریم های تسهیلاتی که برداشته بشه ظاهرا انجام نشده 

ظاهرا تحریم ها با یه مکانیزم خودکار برگشته.

اینم خبر خوب آقای گشاینده

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
مثل ک اخبارهم گفته

آخه ینی چی 

براچی باید ویروس جدید رو خبر خوب اعلام کنه؟

شما خودت رو بزار جا رئیس جمهور میای بگی خبر خوب اینه ویروس جدید اومده؟؟

مثل این میمونه بگه خبر خوب اینه زلزله اومده یا ....

2706