2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی مارمولک تو اشپزخونس. از دیشب خوابم نبرد. شوهر خنگمم نتونست بکشدش. بعدم رف گرف خوابید. الانم بیدار شد رف سر کار. 

خداااا

الان نمیدونم کجا قایم شده و داره خونه میکنه برا خودش

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2742
كاش حالمو درك كنيد انقد همه چيو ب مسخره نگيرين❤️

شوخی کردم باهات حالو هوات عوض شه عزیزم.

توکه اینقدر دوستش داری تابهش نرسی حالت خوب نمیشه همیشه همینه

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
ی مارمولک تو اشپزخونس. از دیشب خوابم نبرد. شوهر خنگمم نتونست بکشدش. بعدم رف گرف خوابید. الانم بیدار ...

سم بزن تو خونه

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2738
خودت حس میکنی دوست داره؟؟؟

خودش كه تا يكماه پيش ب رفيقم گفته بود من سحرو همه جوره دوس دارم...

البته اون كلا ادم بي احساس و بي تفاوتيه ب قول خودش قيد خانوادشو زده حالا دختر كع هيچي

من راستشو بخوای تجربه دوستی نداشتم ولی وقتی توعقد بودیم هروقت باهم بحث میکردیم هیچکدوم پاپیش نمیزاشتیم برا آشتی اذیت میشدم ولی بعد ازدواج همیشه من با مسخره بازی پاپیش میزارم وزود تموم میشه

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2706