2733
2739
فکر نکنم اصلا ۶ ماهه بوده باشه چون اون زمان حساب و کتاب نمیدونستن بچه ۶ ماهه ریه هاش تشکیل نشده پس ...

والا بخدا. من تاریخ تولد مامانم تو شناسنامه‌ش درست نبوده حالا پدربزرگ ایشون چطور چند ماهه بودنش رو تشخیص دادن؟😄 نهایت ۸ ماهه به دنیا اومده باشه وگرنه بچه ۶ ماهه اصلا ریه هاش کامل نیس بدون تجهیزات خفه میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم پیش بهترین دکترهای شهرمون میرفت 

خب دکتر داریم تا دکتر یکی میبینی مریض میکنه موش آزمایشگاهی تا به نتیجه برسه یکی میبینه نه طرف درکمیکنه فول دارو میده مدامم چک میکنه ک مکلی پیش نیاد براش 

البته این وسط خواست خداروهم نمیشه نادیده گرفت 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2731

من یه تجربه شنیداری دارم فامیل دوستم سه قلو داشت سر فشار بالا خیلی زود به دنیا اومدن دوتاش فوت کردن اون یکیم تو دستگاه گویا پزشکا گفتن دستگاه قطع کنیم خیلی مشکل دار میشه گفته نه که نه الان بچه ۹ سالش این‌است کامل فلجه بعد اون دوتا بچه سالمم آورده.حرفم سر اینه که نباید خودخواهی کرد.

جاری من زمستون بچه شو تو ۲۷ هفته بدنیا اورد دو ماه ای سی یو موند ولی الان خداروشکر حالش خوبه 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2740
۷۰ سال پیش، چجوری بچه ۶ ماهه بدون دستگاه زتده مونده؟

شوهر منم ۷ ماهه بوده مادر شوهرم میگه دکترها میگفتن این ونبر این میمیره فایده نداره ولی الان ماشاالله ۳۵ سالشه 😅

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من دخترم شیش ماهه دنیا اومد فوت کرد پرستارا میگفتن اگر موند هر روز تو بیمارستانی  چه دلی داره ...

نمیدونم چرا با این کامنت گریم گرفت.حرفت خیلی خوب بود ولی اون دردی که این مادر الان داره میکشه غیر قابل تصوره.خدا خودش بهش صبر و تحمل زیاد عطا کنه