2733
2734
من راستشو بخوای تجربه دوستی نداشتم ولی وقتی توعقد بودیم هروقت باهم بحث میکردیم هیچکدوم پاپیش نمیزاشت ...

ازدواج فرق داره عزيزدلم

كاش ي ادم باتجربه در امور دوستي و رابطه بتونم پيدا كنم تا كمكم كنه😁

خب الان نظر خودت چيه عشقم؟ چجوري برم جلو كه نتيجع داشته باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج فرق داره عزيزدلم كاش ي ادم باتجربه در امور دوستي و رابطه بتونم پيدا كنم تا كمكم كنه😁 خب ال ...

یکی از دوستام وضعیتی مثل خودت داشت نمیتونست از فکرش دربیاد. بعدش یک پبامک به طرف فرستاد گفتش ببخشید اشتباه شده میخواستم به یکی دیکه بفرستم بعدش دیگه دوتا اون گفت دوتا این دوباره باهمن الان😁

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤

البته طرف مقابل تورو نمیدونم چطور شخصیتی داره حالا پا پیش بزاری مغرور باشه پست بزنه بدتر خوردت کنه خیلی بده دوستم از اینکه پسره میخوادش مطمعن بود فقط نمیخواستع پا پیش بزاره

2728
 یکی از دوستام وضعیتی مثل خودت داشت نمیتونست از فکرش دربیاد. بعدش یک پبامک به طرف فرستاد گفتش ب ...

من از اين زرنگ بازيا زياد در اوردم اونم كه زرنگ عالم...واسه همين كارامم اتفاقا فهميده دوسش دارم ولي خب هرگز اينو مستقيم بش نگفتم!

هيچوقت مستقيم بهش نگفتم بيا دوباره باهم باشيم

من از اين زرنگ بازيا زياد در اوردم اونم كه زرنگ عالم...واسه همين كارامم اتفاقا فهميده دوسش دارم ولي ...

همین دیگه گلم  بری بهش بگی به خاطرش غرورتو بشکنی بعدش اونم بگه نه از الان که تو فکرشی بدتره.کاش میتونستم کمکت کنم از این حال دربیایی.امیدوارم زودتر حال دلت خوب شه♥️

همین دیگه گلم  بری بهش بگی به خاطرش غرورتو بشکنی بعدش اونم بگه نه از الان که تو فکرشی بدتره.کاش ...

مرسي قلب من

راستش پيش ي دعانويس رفتم دعاي بازگشت گرفتم...سوزوندم، يكيم همراه خودم دارم، يكيم زير سنگيني گذاشتم...گفت بعد ١٤، ٢١ و ٤٣ روز نتيجه ميگيري ببينيم چي ميسه

2738
چرا افسرده شده منم کاملا افسرده ام دکتر رفتم گفت باید دارو درمانی و روان درمانی بشی منم ولش کردم&nbs ...

برا ی اینکه جلوشو گرفتم که با دخترای بد نگرده. میگه تنها شدم ۱۲ سالشه. نیاز داره به دوست. ولی دوست خوب دور و برش نیست. 

سم بزن تو خونه

اخییییش مارمولکه رو گرفتیم. سم هم زدیم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی