2737
2734
عنوان

زندگی بدون عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 31 پست
هیچوقت تن نده

اوهوم...

منتظر میمونم تا بشه

میگه منتظر نمون اما میمونم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
مگه حتما مجبوری ازدواج کنی؟ به خودت فرصت بده حتی بهترش پیش میاد ، قول میدم بهت

میخوام فقط با اون باشم

منتظرش میمونم...

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوهوم... منتظر میمونم تا بشه میگه منتظر نمون اما میمونم

بمون

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

چون زود ازدواج کردی فکر میکنی مردم عشق دارن فکر میکنی  ینی انگار مرغ همسایه غازه مردم یه چیزی دارن که تو بهش نرسیدی ولی اگرمرد واقعیه قدرشو بدون من شدم ۳۶ سال اینهمه ادم اومدن خونمون ورفتن فقط متنفر شدم از مردا جامعه اینه 

2731
عزیزم اونیم ک با عشق ازدواج کرده تهش رسیده به یه دوستداشتن معمولی زندگی عادت میاره و همش تکراره کسی ...

دوست داشتن خیلییییی قوی تر و زیباتر از عشق هست

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
بمون

اوهوم

میخوام فقط با اون باشم منتظرش میمونم...

اوکی منتظر باش ، و به خودت زمان بده ، قطعا نظرت عوض میشه

ولی با کس دیگه ای ازدواج نکن به اجبار

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...

من هم سنتی ازدواج کردم و بینمون عشق و علاقه ای نبوده

۵سال از ازدواجمون میگذره،منم اوایل ب کسایی ک عاشق هم بودن حسودیم میشد ته دلم حتی ب خواهرم،براشون خوشحال بودم ک همو دوست دارن ولی ی حسرتی تو دلم بود،

خداروشکر رابطه منو شوهرم ب مرور خیلی خوب شده،کم کم به هم علاقه مند شدیم

منهم هنوز به همسرم نگفتم عاشقتم

تنها نیستی😊

برا حفظ زندگیت تلاش کن دوست داشتن ارزشش بیشتراز عشقه،چون دوست داشتن از رو شناخته

2740
اوکی منتظر باش ، و به خودت زمان بده ، قطعا نظرت عوض میشه ولی با کس دیگه ای ازدواج نکن به اجبار

اوهوم

ی پسره هست دوست شوهر دوستمه

همه چی تمومه منتظر منه

ولی من نمیخوامش

اونی ک دوسش دارمو میخوام

چ ربطی داره منم ازدواجم سنتی ولی جوممون برا هم در میره عشق ورزیدن هنره ک باید با تمرین بدستش بیار ...

چه ربطی الان به حرف من داشت؟؟ادمارو نمیشه که به زور عاشق  کرد 

خدایا شکرت🙃
من هم سنتی ازدواج کردم و بینمون عشق و علاقه ای نبوده ۵سال از ازدواجمون میگذره،منم اوایل ب کسایی ک ع ...

منو همسرم اختلاف سنی خیلی زیادی داریم

کلا همو درک نمیکنیم نمیفهمیم همو..

خیلی کمبود دارم تو زندگیم خیلی...

خوشبخت بشی شماهم دوست عزیز🌹

خدایا شکرت🙃
منو همسرم اختلاف سنی خیلی زیادی داریم کلا همو درک نمیکنیم نمیفهمیم همو.. خیلی کمبود دارم تو زندگیم ...

نمیدونم چکارهایی برای نجات زندگیت انجام دادی،اختلاف سنی داشتن سخته ولی هستن کسایی ک با اختلاف سنی هم از پس زندگیشون بر اومدن،منو همسرم ۴ سال اختلاف داریم،ماهم اوایل حرف همو نمیفهمیدیم،یعنی بلد نبودیم‌ چطور باهم حرف بزنیم چطور خواسته هامونو بهم بگیم چطور ناراحتی هامونو بیان کنیم،خیلی مشکلات پیش اومد برامون حتی تا جایی ک ب جدایی هم میخواست برسه،ولی موندیم با تمام نخواستن هامون،دو سه جلسه مشاوره خیلی کمک حالمون بود،من خودم چندین کتاب خوندم تا تونستم دنیای مردونه رو بهتر درک کنم و رو خودم کار کردم،منم تو سه سال اول زندگیم کمبود های زیادی داشتم حتی وقتی همسرم بچه ای رو بغل میگرفت و میبوسید ناراحت میشدم چون خودم کمبود محبت داشتم از همسرم،داشتن کمبود در زندگی واقعا سخته و ممکنه هر زن یا مردی رو به بیراهه بکشونه،با یاد گرفتن مهارتهایی تو زندگی تونستم آرامش رابطه مونو حفظ کنم،امیدوارم تو هم بتونی،برو دنبال راهکار و تلاشتو انجام بده انشالله ک نتیجه میگیری،اینم بدون زمان میبره تا ب نتیجه برسی پس زود دلسرد نشو🌷

2706