2737
2734
عنوان

انگشتر موکل دار مهره مار

| مشاهده متن کامل بحث + 5573 بازدید | 81 پست
اگر منظورت کانال سیده زهرا حسینی هست.اصلا کلاهبردار نیستند.اسم دخترشان ندا هست؟ حیفه انگشترت هست.نمی ...

وای توروخدا ازین تبلیعا نکنید رمالا همه کلاهبردارن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
از خود طرف بپرس.ولی اینجوری که تو میگی اصلا شاید موکلاش رفته باشند.چون موکلین رحمانی قصد کمک کردن دا ...

نمیدونم آره بپرسم خوبه ب خودشون میگم شرایطش ندارم ک اعمالش انجام بدم نمخوام چکارش کنم پولشو نمخوام فقط بهم بگن چکارش کنم موکل رحمانی چیه میدونی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آره گفت با تقوا تر باشی بهتر جواب میده گفت جن نیس خو پ چیه گفت موکل روحانیه ولی من میترسم 

چون تو اطلاعی ازشون نداری.اونا خیلی مهربونند..همسایه ما بک سومر مارکت داره هر وقت میخواد صبح مغازه اش باز کنه یک انگشتر دستش هست بوسش میکنه بعد باز میکنه‌مغازه اش پر از مشتری هست چندین سال هست‌ ولی خیلی آدم خوبی هست.همه میگن انگشترش باعث میشه اینقدر مشتری داشته باشه.سوپرمارکتهای کنارش که اصلا مشتری ندارند.یک مغازه کوچیک که مشتری ها باید توی صف باشند ولی مغازه های بزرگ پر ازجنس ولی خالی از مشتری هستند.

2740
نمیدونم آره بپرسم خوبه ب خودشون میگم شرایطش ندارم ک اعمالش انجام بدم نمخوام چکارش کنم پولشو نمخوام ف ...

چشم بسته چیزی نخر.وقتی می ترسی و هیچ اطلاعی نداشته چرا۷۰۰تومان پول دادی ؟ اشتباه کردی

استارترر  اینا چیه دنبالش افتادی  چیزای بیخود.. ول کن اینها را بنداز سطل اشغال  .  تو خدواند قدرتمند و مهربون داری بهتر نیس به خالقت اعتماد کنی?

تنهايی؟نہ، اللہ بامن است٭*★☆اهل سنتِ ایران هستم
2706