2752
2734
عنوان

انگشتر موکل دار مهره مار

| مشاهده متن کامل بحث + 5594 بازدید | 81 پست

اگرمهره ملرواقعی بودمهرت بدل همه میفتادهمه دوستت داشتنشوچندبرابرمیشدحرفات قبول میکردن به هرکلاهبردارشبادی اعتمادنکنید یه کلیپ دیدم زنی که بچه دارنمیشدرفت پیش دعانویس همه دل وشکم رون همجاشوباخودکارنوشت واخرش زنه لخت لخت بود واتفاقی که نباید افتاد لطفااعتمادنکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن گفت بستگی چیزی ندای و مو کلات خوبن  هیچ مشکلی نیس فقط زمان میبره باهات خو بگیرن  ولی من ...

از خود طرف بپرس.ولی اینجوری که تو میگی اصلا شاید موکلاش رفته باشند.چون موکلین رحمانی قصد کمک کردن دارند مخصوصا برای مومنان.اگر دوسشون نداشته باشی یا بترسی میرند.برات مثل بادیگارد هستند ولی احتمالا متولی نداشته باشی

2731
اگه میخوای کانال سو بهت بدم برو ازش سوال کن به خاطر انگشتر موکل دار راهنماییت می‌کنه 

از چاله نندازش تو چاه راهنمایی چی میکنه حالا میگه قلابیه بیا پیش خودم بخر

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
نه خودم نمیکنم.ولی اعتقاد دارم چون خیلی چیزا دیدم.درضمن اگر آدم با تقوا تری باشی بیشتر نتیجه میبینی. ...

آره گفت با تقوا تر باشی بهتر جواب میده گفت جن نیس خو پ چیه گفت موکل روحانیه ولی من میترسم 

از چه اسمی هم ناکس برا تبلیغ و فروش استفاده کرده اینادفقط میخوام با اعتقادات مردم شیادی کنن

من میگم اگه الیکه چرا پس اون همه صدا مشتری راضی بودن مگه صدا تقلبی میشه؟ 

پیشش نمیخره یعنی چی فقط بگه چیکارش کنم که دور بشه ازم 

وقتی جواب نگرفته ینی اصلا موکلی نبوده که بخواد دور بشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
من میگم اگه الیکه چرا پس اون همه صدا مشتری راضی بودن مگه صدا تقلبی میشه؟ 

آره چرا نمیشه میخوای من به خواهرامو دوستام بگم چندتا صدا مختلف برام بفرستن